Skocz do zawartości

Ebay - Algorytm listingu aukcji


Stanleyek

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś jak wpływać na ebayowskie aukcję chciałbym by moje aukcje były wyżej wyświetlane status Top Rated już mi nie wystarcza.

Czytałem, że zwiększony traffic poprawia widoczność aukcji, lecz boję się, że jeżeli wygeneruje sztuczny ruch na swoich aukcjach po proxy Zennoposterem mogę dostać jakąś karę.

Posiada ktoś wiedzę na ten temat? :hi:

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym by moje aukcje były wyżej wyświetlane status Top Rated już mi nie wystarcza.

Status Top Rated to podstawa. Ruch na twojej stronie nic ci nie da. Aby przesunąć się wyżej w wyszukiwarce eBay musisz po prostu sprzedawać więcej jak inni twoi konkurenci.

Proponuje, abyś zminimalizował cenę promocyjnie. Zaczniesz więcej sprzedawać od konkurentów, przesuniesz się w rankingu.

Pomaga tez ustawienie wysyłki free. Ale wtedy eBay pobiera tez prowizje od ceny wysyłki, wiec nie zawsze się to kalkuluje.

P.s Jak chcesz to daj na pm link do swojej aukcji, mogę rzucić okiem i podpowiedzieć.

handluje na eBay dobrych kilka lat.

Best military dog tags in the world.  :peace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności