Skocz do zawartości

[zlecę] napisanie tekstów na strony w jęz. polskim


krzys2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zlecę napisanie tekstów na strony w języku polskim. Na jedną stronę musi byc minimum 20 tekstów (każdy tekst od 1000-2000 znaków).

Tematyka:

- 2 strony: projektowanie stron - zarezerwowane pisanie (1 strona jeszcze wolna)

- 1 strona: nowak jeziorański

- 1 strona: telekomunikacja

- 1 strona: Fizjologia i Patologia Słuchu

- 1 strona: domeny internetowe - zarezerwowane pisanie

- 1 strona: media w polsce i na świecie - zarezerwowane pisanie

- 1 strona: irlandia północna - zarezerwowane pisanie

- 1 strona: KRUS - zarezerwowane pisanie

- 1 strona: siatkówka

- 1 strona: finanse - zarezerwowane pisanie

- 1 strona: sławomir mrożek - zarezerwowane pisanie

- 1 strona: znicze

Interesują mnie teksty na wysokim poziomie, żadne lanie wody. Nie mam czasu na to aby siedzieć i sprawdzać napisane teksty. Gdy okaże się, ze teksty są na niskim poziomie, nie zamierzam ih poprawiać i tłumaczyc jak często bywa co poprawić (nie zapłacę i zlecę napisanie innej osobie).

Jeśli ktos czuje się na siłach prosze pisać: theindependent@wp.pl, seosem.biz, gg: 4143945, Scype: kwalejko

Przepraszam wszystkich, którym nie odpisałem, ale dostałem tak dużo ofert, że odpisywałem tylko osobom, które odezwały się bezpośrednio na gg.

Krzysztof

Bardzo prosze juz nie zgłaszać się, mam komplet osób do pisania :-) Dziękuję za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności