Skocz do zawartości

Opinia o złej firmie pozycjonerskiej a może i całej branży


ramze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dodam na PiO link w stopkę na frazę "czyścibut w Zamościu" i mam czekać na pocztówkę od Google albo filtr? No kidding.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem prosty budowlaniec... robię chałupy, duże, małe i wielkie. I tutaj panuje zasada, że za pracę nie dostaję zapłaty tylko za efekt... czyli tak jak u was ale jakoś nikt z tego halo nie robi, drugie jak coś spieprzę, albo sprawię, że jest gorzej niż było to naprawiam za swoje pieniądze, jak nie naprawię to inwestor wzywa wykonawcę zastępczego i mnie obciążają. Czyli w gruncie rzeczy odpowiadam za to co robię.

Ok, wytłumaczę Ci to na prostym przykładzie jako budowlańcowi, więc może zrozumiesz w ten sposób:

Pisałeś, że pozycje na początku były, czyli de facto robota była zrobiona... Przyszedł update i poleciałeś.

Analogicznie Twoja sytuacja - dzisiaj oddałeś wybudowany dom, wszystko jest cacy, klient jest zadowolony - za miesiąc przychodzi trzęsienie ziemi, tornado lub powódź - dom znika z powierzchni ziemi. Czy wtedy budujesz nowy za swoje pieniądze?

O ile w przypadku domu jest coś takiego jak ubezpieczenie to w przypadku pozycjonowania czegoś takiego nie ma, chyba, że ktoś się orientował ile kosztowałoby ubezpieczenie pozycji w PZU? :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieprzenie o szopenie - naobiecywali topów za 9,90 linkowali z gówien a teraz płacz i zgrzytanie zębów.

Blejkuś nie pierdziel o updejcie bo pomimo updejtów widzę w topach w ciul stron które jak tam były tak i są ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak 100% gwarancja, w żadnej branży!!!

Każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do gwarantowania w 100% za swoje usługi lub wyroby.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz ile płaciłeś za pozycjonowanie, a my Ci napiszemy czy dostałeś produkt odpowiedni do ceny. :)

Tematyka budowlana jest mi znana z racji montażu internetu bezprzewodowego. Widziałem już ze dwie setki dachów i kominów na domkach jednorodzinnych. A ile ciekawych historii wysłuchałem. Ciekawe, czy tam też produkt jest wart swojej ceny. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak 100% gwarancja, w żadnej branży!!!

Każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do gwarantowania w 100% za swoje usługi lub wyroby.

Powiedz to dyrektorom polskich szpitali i lekarzom pracującym w nich .. :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to dyrektorom polskich szpitali i lekarzom pracującym w nich .. :D

Oni nie leczą tylko wykonują procedury medyczne, więc się nie czepiaj. :)

To też i ja o tych "procedurach" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blejkuś nie pierdziel o updejcie

Już nie chciałem się powtarzać, bo nieraz pisałem, że 90% osób robiących seo to lamy, które nie mają o tym pojęcia, tak było bardziej zrozumiale.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak 100% gwarancja, w żadnej branży!!!

Każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do gwarantowania w 100% za swoje usługi lub wyroby.

Daje gwarancje usunięcia usterki, wymiany produktu na inny, lub poprawienia usługi

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje gwarancje usunięcia usterki, wymiany produktu na inny, lub poprawienia usługi

To nie tak, do tego jest rękojmia.

Mówię o gwarancji rzetelności, o etyce zawodowej, która powinna być w każdej profesji.

W pozycjonowaniu można zminimalizować ryzyko, ale to jest kosztowne. Kto bierze klienta za 9,99 zł nie ma na to szans. Czyli nie gwarantuje rzetelności usług.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności