Skocz do zawartości

Opinia o złej firmie pozycjonerskiej a może i całej branży


ramze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie rozumiem problemu, pozycjoner podpina stronę pod GWT i pisze o ponowne rozpatrzenie, po tygodniu - dwóch info o zdjęciu filitra i średnio w miesiąc strona w topach.

A to że pozycjoner nie ponosi odpowiedzialności za filitr - nikt nie weźmie(chociaż słyszałem o przypadkach podpisywania umów z karami, ale wtedy za frazę nie bierze się 100zł ale 1000zł).

Jeśli to co pokazuje majestic/ahrefs to 100% bl'ek to faktycznie marność, nie chodzi mi o same linki ale o styl linkowania.

BTW - nie każda strona dostaje info o nienaturalnych, choć nie mówię że kiedyś nie dostanie(dobry sposób na zmuszenie do podpięcia pod GWT...)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie Google tak miesza, że nikt rozsądny nie podpisze umowy z gwarancjami, tym bardziej, że ktoś obcy może wpływać na stronę. Porównywanie branży seo z budownictwem jest słabe, tu nie mamy wpływu dużego na to jak to może wyglądać za rok czy 2, ważne jest aby wybierać firmę stosunkowo rozsądną aby w razie problemów stanęli na wysokości zadania, a nie olali klienta. Stronę da się "naprawić" bez wiekszego problemu ale najpierw trzeba spuścić z tonu odnośnie gwarancji itp bo nikt normalny gwarancji aktualnie nie da.

Szukam osób będących na bbhf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie widzę nic złego w gwarancji, o ile jej koszty są przerzucane na klienta, na zasadzie ubezpieczenia. Po prostu klienci, którzy chcą gwarancję, płacą więcej, i z tego pokrywane są wszelkie kary umowne za filtr.

Nie ma kontroli nad tym, czy konkretna strona dostanie filtra, ale można spokojnie ocenić ryzyko w przypadku większej ich liczby. Jak firma nie jest w stanie zagwarantować chociażby 80% stron braku filtra, no to sorry, ale do xxxx ta firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wtedy za frazę nie bierze się 100zł ale 1000z

Możesz brać i nawet 10 K za frazę i prawdopodobieństwo filtra jedynie redukujesz ale nigdy nie zredukujesz do zera bo nie Ty decydujesz o "wartościowaniu" linków zwrotnych ;) . Robi to za Ciebie albo algorytm albo człowiek i obowiązujące reguły czasami zmieniają się o 180 stopni.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu klienci, którzy chcą gwarancję, płacą więcej, i z tego pokrywane są wszelkie kary umowne za filtr.

orish chyba rozumiesz ze czasami zmiana domeny nie wchodzi w grę, a jej wartość czasami oceniania w dziesiątki(setki) tysięcy złotych. Również straty od filtra na przykład topowego sklepu internetowego może sięgać sum bardzo poważnych( niezaplanowane wydatki na adwordsy), wiec o jakich odszkodowaniach ty w ogóle mówisz, chyba że rozmawiamy o wizytówce hydraulika z Rzeszowa.

Oczywiście istnieje jeszcze takie coś jak OC, ale to w Polsce w branże IT niestety działa jeszcze delikatnie mówiąc nie na najlepszym poziomie.

pomijam fakt że szkodzić może ( a obecnie w większości tak jest) może i konkurencja, wiec naprawdę to co piszesz logicznie nie trzyma się kupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież My wszyscy źli jesteśmy na szczeście nei do szpiku kosci (to dotyczy "pci piknej" :D )

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że stary klient ma problemy... Dziwne, że zdecydował się Pan dalej pozycjonować - jakieś 2,5 roku temu argumentował Pan, że pozycjonowanie się Panu nie opłaca mimo, że przy współpracy z naszą firmą wszystko było na pozycjach TOP 3...

Dałem Panu możliwość zakończenia umowy za free a Pan mi nawet wypowiedzenia nie przysłał :) - teraz widzę, że chodziło Panu wyłącznie o zmianę firmy :)

Jeżeli nie wie Pan o kim mowa niech Pan sprawdzi przelew wychodzący z dnia 2011-01-10 :) Niech Pan da znać na pw bądź maila, chociaż informacje dla czego wtedy zdecydował się Pan wtedy zmienić firmę, skoro wszystko było ok (frazy i pozycje) po prostu jestem ciekaw czym ta firma Pana przekabaciła :)

edit:literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora tematu - przecież do Twojej strony może linkować każdy i jeśli google każe za linki to NIKT nie weźmie odpowiedzialności za ewentualne kary. Chyba, że masz budżet około 10000 miesięcznie, to może ktoś rozważy taką ofertę. A na pewno, jak większość osób, wybierając ofertę sugerujemy się ceną... a to w SEO jeden z gorszych wyznaczników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i się zaczęło..... klasyka jedna firma git inna firma be.... jakie to przewidywalne

:) jak dzieciaki w piaskownicy.

A prawda jest taka, że ryzyko można minimalizować, ale jak zaczynasz pozycjonowanie to na "dzień dobry" jesteś wbrew zasadom właściciela terenu, na którym zaczynasz się bawić w podjazdówkę ;) Kwestia czy łeb wystawiasz wyżej, niżej czy czołgasz się krzaczorach. Ale jakbyś nie kombinował i tak w końcu możesz zostać odstrzelony. Jak nie dziś to jutro, jak nie jutro to za miesiąc, dwa, rok, dwa, pięć...Aktualne pozycje strony są "tu i teraz", co będzie jutro - nawet MC chyba w swoim magicznym panelu nie ma takich danych, bo jak sami przyznali nie kumają za co karają, nie wiedzą jaki link jest ok a jaki nie, więc wiele zależy od humoru typka, który akurat Twoim linkom się przygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzlafRock

tak można się ubezpieczyć od odpowiedzialności za ewentualne straty poniesione przez klienta w wyniku Twojej działalności. A tu wkracza kwestia udowodnienia że to twoja działalność a nie konkurenta i tak dalej ogólnie przy obecnej postawie googla to jest nie do udowodnienia. Łatwiej bedzie jak pogadasz z dobrym agentem ubezpieczeniowym, ale tak jak mówiłem w Polsce w branże IT to jeszcze działa w powijakach.

natomiast gastronomia i hotelarstwo już bardzo sprawnie ubezpieczają i nawet wypłacają odszkodowania, to wiem na pewno o reszcie branż nie wiem jak to jest z OC w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych branżach jest wręcz wymagane lub dobrze widziane posiadanie ubezpieczenia OC. Pozycjonowanie stron niesie ze sobą ryzyko strat dla klienta, może właśnie warto zainteresować się ubezpieczeniem. Może to być odbierane jako gwarant i profesjonalizm firmy.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności