Skocz do zawartości

Praca - gdzie najlepiej szukać (nie "internetowa)?


13wally

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najlepiej szukac pracy jeśli jest się osobą spoza branży komputerowej, więc słabo się na tym zna (przedstawiciel handlowy - kuzyn, praca raczej fizyczna). Może poza goldenlinem i gowork (bo tu najczęściej szukamy ofert pracy -chodzi o miasto Kraków ) macie jeszcze inne namiary na dobre (skuteczne...) portale pracy?

Po śmieciowych ogłoszeniach w necie nie chce nam sie latać, bo i tak zero odzewu.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem tak, chodziłem po budowach, marketach, fabrykach itd nigdy CV nie wysłałem przez internet, zawsze osobiście z zapytaniem czy poszukują ambitnego, chcącego pracować faceta, mającego dwie zdrowe ręce, nie bojący się niczego, odpowiedzialnego, bez problemu pracującego w grupie jak i w sposób indywidualny, szybko uczącego się oraz przyswajającego wiedzę (oczywiście tutaj dodawałem iż kogoś kto nie stawia żadnych warunków płacowych na samym początku, lecz nie będącego pracować za innych i zbierających za nich ochrzan, szanuje pracę i siebie)

Czas oczekiwania na reakcję? 24 godziny (nawet na budowie zjawiałem się ubrany adekwatnie do rozmowy z majstrem, kierownikiem, czy zwykłym Zdzichem)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz rodzinę w Urzędzie Pracy to radziłbym się przejść do UP :).

T.

raczej z tych "nieśmiałych" co to im trzeba pomóc bo inaczej się obwiesi:)

Oby to był dobry chłopak (nie znam go) - u mnie większość moich znajomych bystrzy inteligentni niesamowicie elokwetni tylko kurka mać jak trzeba zorganizować sobie jakiś zarobek to toćka w toćkę Twój opis - nieśmiali, niepewni siebie itd

życzę powodzenia dla kuzyna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz rodzinę w Urzędzie Pracy to radziłbym się przejść do UP :).

Tam lepiej nie https://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/urzednicy-do-tablicy,332514.html

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednie kontakty należy sobie wyrabiać gdy mamy pracę, wówczas później nie trzeba szukać pracy. Wystarczy jeden lub dwa telefony.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zacząć od sporządzenia firm, które mogą być ewentualnym targetem, żeby nie łazić po mieście bez sensu. Uwzględnić sobie np. część miasta, która kuzyna interesowałaby najbardziej w kwestii pracy, popytać wujka G, zebrać adresy i z samego rana zacząć szturm :)

Nie wiem jak jest w budowlance, ale przygotowując kiedyś teksty na temat rekrutacji rzuciło mi się w oczy, że niewiele firm przeprowadza zewnętrzną rekrutacje (najczęściej jedynie w przypadku prostych prac, McDonald, produkcja itp.). Wiele firm korzysta w pierwszej kolejności z zostawionych u nich CV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności