Skocz do zawartości

Jak wyszukać strony działające na tym samym skrypcie?


KSI

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukując skryptu ogłoszeń a w zasadzie chęci zobaczenia, jak mogą wyglądać różne gotowe już strony na różnych skryptach, joomla/wordpress+dodatek (ale zawsze tych samych), chciałbym wiedzieć, czy jest jakiś sposób, żeby wyszukać w google strony działające tylko na tym skrypcie jakiego szukam?

Znalazłem taki sposób: "powered by nazwa dodatku" ale może jest jakiś lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa "sztuka pisania footprintów" (niektórzy mówią fotoprinty) :)

Poszukaj w tym skrypcie charakterystycznych adresów url, np dla wordpressa charakterystyczne jest wp-admin i już możesz zrobić zapytanie: inurl:wp-admin

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

footprintów się szuka w różny sposób. Np inurl:.pl/viewtopic dla for. Trzeba szukać wspólnych elementów dla danych skryptów...

inurl:wp-admin

Nie podawaj mu takiego footprintu bo chłopak nic nie znajdzie.... :P W każdym wordpressie link wp-admin ma parametr no-index

Jeżeli szuka wordpressów to już prędzej inurl:.pl/?p=190

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podawaj mu takiego footprintu

To był przykład charakterystycznego urla dla danego skryptu, przecież nie napiszę tutaj pełnych footprintów jak szukać miejscówek ;)

Jak więc mam to dokładnie wpisać w google?

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/169132-footprinty-i-sposoby-ich-budowy/

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak więc mam to dokładnie wpisać w google?

Dokładnie to masz wpisać w Google footprint i pochodne, poczytać i się nauczyć.

Jak odrobisz pracę domową, to zapewniam poznasz odpowiedź na postawione tu pytania w zakresie, który pozwoli na zrobienie dobrej listy adresów.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności