Skocz do zawartości

Dodanie Dużej Liczy Subdomen


KarTom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy jest coś w tym złego ,że chce zrobic serwis na subdomenach ? Bo mysle ,że nie chce aby każde miasto miało swoja subdomene.

Teoretycznie nie. Kliknij na drugi podany przeze mnie Przykład 2 i pomyśl o tych wynikach z pozycji osoby szukajacej na daną frazę, właściciela serwisu z wysoko notowanymi subdomenami i stron konkurencyjnych (co zrobią lub będą robić po otrzymaniu takiej odpowiedzi od Googla?) oraz co prędzej czy później zrobi z takim wynikami G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo strzalać zacznom do osób które się nie znają na czymś, jak tylko sprubóją zadać pytanie. Z Mionem na czele.

Za niedugo zacznom szczelać do osub nie urzywajoncych zasad ortografji, zamiast tylko ich nenkać na PW i do kosza ich posty wżucać.

Po pierwsze - USPOKUJ SIĘ! poproszono Cie abyś podał Co robisz na tych subdomenach. Nie raczyłeś odpowiedzieć.

Po drugie - stosunek ludzi do różnych metod SEO jest różny, więc w związku z punktem pierwszym nie dziw się, że przeciwnicy niektórych metod atakują Cię.

Po trzecie - zacznij czytać forum.

Edit:

I tą metodą dla jednej z fraz wywalili mnie gdzieś na 70 pozycję w Google. ;)

Esus maryja, przeto przy takiej ilości wyników, to ich możesz 5 linkami przeskoczyć.

Wwalanie w meta całego contentu nie tyle świadczy źle o ich wiedzy, co o Twojej (brak umiejętności przeskoczenia tego).

To nie jest żaden spam tylko czysta głupota/niewiedza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esus maryja, przeto przy takiej ilości wyników, ...

1. Gdzie napisałem że nie da się ich przeskoczyć?! Dziękuję za dobrą radę.

2. Opisałem fakt "wwalanie w meta całego contentu" i nie odnosiłem się do ich wiedzy czy też niewiedzy.

3. Dziękuję za wnikliwą ocenę stanu mojej wiedzy, umiejętności i umysłu.

4. Gdzie napisałem ze to spam?! Jeżeli pewien sposób działania jest powtarzalny można go nazwać praktyką. Użycie "ukróci praktyki" może być tu nieprecyzyjne.

Nie przypisuj innym czegoś co wykluwa się w Twojej głowie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie rośnie gorzej niż w kompresorze.

Panowie "odstąpcie" nie ma sensu się wzajemnie denerwować ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafandry:

1. Płaczesz, jak by Ci co najmniej chleb od ust odejmowali dlatego, że 70 ich subdomen wyprzedziło Twoją stronę. Jeśli nie ma problemu, to po co ta dyskusja?

2. Offtopic.

3. Jeśli już tak bardzo chcesz być męczennikiem, to taką ocenę mogę dopiero sporządzić ;)

4. Wiesz co to "kontekst"?

5. Wiedziałem, że w tym przypadku Głosy się mylą, ale nie chciało mi się z nimi dłużej kłócić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze moment i miejsce w koszu zapewnione !

:) Moim zbolałym zdaniem ten post powinien się znaleźć już dawno w koszu. Ba kosz to za mało... Nawet w koszu nie ma działu "porady dla spamiarzy" :jezyk1:

/*JADZIA*/

Chyba, że ktoś ma jeszcze niewykrystalizowane spojrzenie na intencje autora tego postu ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to za mało na tym forum jest wykorzystywane zapytanie do bazy danych typu:

 DELETE FROM posty WHERE jakie='spamiarzy' LIMIT (ALL);

:jezyk1:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie oczywiste pytanie jak spamować w sieci :| temat powinen chyba z miejsca wyladowac w koszu, sam mam juz 'na ogonie' spamerow co potworzyli cos podobnego jak pan KarTom nam opisywal subdomeny i ja o 1 miejsce w google kolo 7 miesiecy sie meczylem, walczac z 2-3 widac chyba osobami co cos sie znaly na tym. A tu nagle nie wiadomo skad pojawia sie jakas tronka na 3 miejscu same reklamy na niej + jakies takie popupy na warstwach co sie nie da pozamykac, to podlinkowane z kilkudziesieciu/set podobnych subdomen - istny smietnik.

JA tego NIE POPIERAM i dziwie sie osoba co to popieraja bo za jakis czas to chcac cos znalezc w google bedziemy tylko takie strony znajdywac.

fe...

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim samym spamem Mości Panowie są Wasze kochane katalogi. Coraz więcej tego badziewia pojawia się w top 10 zamiast wartościowych stron. To jest właśnie czystej wody spam wyników wyszukiwania.

https://www.google.pl/search?as_q=&num=10&h...&as_sitesearch=

Wstydzili byście się, właściciele katalogów oraz dodawacze do tychże!

Stajecie się dokładnie tym samym, z czym walczycie !!

Fe...

;):)

[nadgorliwych, przewrażliwionych oraz pieniaczy uprasza się o nie traktowanie tego posta tak do końca serio]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogi są w pewnym sensie spamem (można jeszcze rozróżniać - moderowane i śmietniki) ale nie zgodze się na postawienie na równi obu rzeczy...

Katalogi pozycjonuje się jak już na słowa związane z katalogami. Ich podstrony wchodzą czasem do top10 ale to znaczy tylko tyle, że dana fraza jest mało popularna i nie ma w niej silnej, znającej się na rzeczy konkurencji skoro nie potrafi być na tyle silna żeby takiego katalogu nie dopuścić do top10 nie dając jemu się przeskoczyć.

A taki spam jak czytamy wyżej jest ręcznie pozycjonowany tylko na interesujące delikwenta słowa/frazy.

/edit:

PS.

zergavis

Dobry SPAM nie jest zły :)

i kto to pisze ;)

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogi pozycjonuje się jak już na słowa związane z katalogami.

Natomiast wszelakich sztucznych contentow zwanych dalej "spamami" nie pozycjonuje się na żadne konkretne frazy.

Ich podstrony wchodzą czasem do top10 ale to znaczy tylko tyle, że dana fraza jest mało popularna

W przypadku sztucznych contentów na dziesiątkach subdomen sytuacja jest dokładnie analogiczna.

A taki spam jak czytamy wyżej jest ręcznie pozycjonowany tylko na interesujące delikwenta słowa/frazy.

To co opisał Ptaq to nie jest sztuczny content. To jest strona promowana na pierwsze miejsca tylko po to, aby jej autor mógł zarabiać na "klikaczach" reklam. Takie coś jest obecnie dość popularne i właśnie to jest czystej wody SPAM. Nie jakieś tam przypadkowo wywalone w top 10 katalogi czy sztuczne contenty z zaplecza, które z samej definicji mają trzymać się nisko.

Z kolei to co opisał rafandry, to nic innego jak kwestia z drugiego akapitu - 70 subdomen nie było w żaden sposób pozycjonowanych! Po prostu jego strona była za słaba żeby je naturalnie przeskoczyć.

i kto to pisze :)

Dobra prowokacja nie jest zła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności