Skocz do zawartości

Pozycjonowanie bez dostępu do kodu


master

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak jak jest w temacie zabrałem się za pozycjonowanie w dość nie typowych warunkach. Domyślam się, że w takiej sytuacji mogę opierać się jedynie na linkach do stronki, ale czy to przyniesie wogóle jakiś efekt? Dodam, że stronka posiada jedynie tytuł, w którym znajduje się jedno słowo kluczowe.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, przyniesie efekt vide kretyn, ptasia grypa, siedziba szatana etc... ale master dlaczego najpierw zabierasz się za coś a potem pytasz? przecież to śmieszne jest.

potem mamy w ogłoszeniach treści typu: poprzedni pozycjoner nie zrobił tego co obiecywał, szukam nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że sam za coś takiego bym się niebrał. Takie warunki jak napisał Zerg wymagają większych nakładów zaplecza. Wieksze zaplecze - większe koszty i więcej pracy.

Więc mam nadzieję że wziąłeś odpowiednio więcej kasy niż przy zwykłych warunkach, bo w przeciwnym razie może się okazać, że wyjdziesz jhak zabłocki na mydle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w przeciwnym razie może się okazać, że wyjdziesz jhak zabłocki na mydle.

Zgadzam się ale też zależy jak konkurencyjne są frazy, które będą pozycjonowane.

Pozdr,

Radek

Polecam nieruchomości Białystok

Nie tylko cv list motywacyjny na zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiarygodnych testów niestety nie mam.

Jednak zauważyłem szybszą indeksację i większą wartość linków jak używam mniej niż 5% podstron do linkowania.

Ostatnio staram się dawać tylko 1 link, najlepiej z index.html.

To są jednak moje przypuszczenia bez poparcia w testach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się właśnie wydaje, że taki link ma małą wartość, ale nie zawsze. Mam niektóre serwisy, co w ogóle już nie przekazują siły anchora. Na innych znowu jeszcze działa.

Wole jednak się zabezpieczyć na wszelki wypadek i nie robię site-wide.

Do różnych podstron nie próbowałem, ale do różnych subdomen działało w porządku narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś widzę znaczące zmniejszenie wartosci kolejnych linków z tej samej domeny. Co nie dziwi bo to najłatwiejsza metoda na ukrócenie kupowania linków. Ale nie zaobserwowałem aby uznawało tylko 1 link z domeny, zwłaszcza ze zróżnicowanym anchorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Zero3

ale master dlaczego najpierw zabierasz się za coś a potem pytasz? przecież to śmieszne jest.

potem mamy w ogłoszeniach treści typu: poprzedni pozycjoner nie zrobił tego co obiecywał, szukam nowego...

Zabrałem się za to bo to stronka mojego kumpla, któremu robił stronę z koeli inny jego kumpel, z którym się pokłócił...zresztą nie ważne. Ważne, że nie biorę za to żadnej kasy i obiecuję Ci, że nie będzie na mnie sypał takich tekstówi. Co do zabierania się, a później pytania to jak widzisz nic nie miałem do stracenia jedynie mogę zyskać nowe doświadczenia, a to chyba nie jest aż takie śmieszne...

Do całej reszty

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Staram się linkować z różnych IP, ale to nie zawsze jest takie łatwe biorąc pod uwagę rekreacyjność wykonywanej misji :) Muszę powiedzieć, że jak narazie jest dobrze stronka na bardzo konkurencyjne hasło jest już na niektórych DC w top 10 (niekiedy nawet 6 pozycja). Jak już się sytuacja jakoś ustabilizuje to się pochwale :) A tym czasem czekam na dalsze poardy :) Może ktoś zechce mi trochę pomóc... :mellow: Pozdrawiam!

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności