Skocz do zawartości

Przejść na G Chrome? Kwestie prywatności dla SEOwców


conradd

Rekomendowane odpowiedzi

WItam,

Odkad pamiętam używam FF, ale ostatnio coraz wiecej myślę nad przesiadką na Chrome'a, bo ma on kilka szalenie interesujących mnie rozszerzeń.

Jedna rzecz mnie tylko niepokoi w przypadku produktów google: prywatność i dzielenie się danymi z Google. Jak wiemy jest to szczególnie niebezpieczne dla SEOwców.

Jest kilka programów, które mają niby załatwiać tą sprawę, ale czy aby na pewno? Przykład https://www.aqlsoft.com/chrome-privacy-protector/

Pozdrawiam

C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrome jest jak koń trojański...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam z wymienionym dodatkiem plus https://www.disconnect.me/

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kukis na Ironie da radę odpalić wtyczki przeznaczone na chroma?

SRWare Iron (w wersji portable) używam tylko do moderowania katalogów, więc rozszerzenia mi średnio potrzebne.

W celach testowych pobrałem SEOQuake z 'Chrome Web Store' - bez problemów pobrało, zainstalowało i funkcjonuje. Z innym raczej problemów mieć nie będziesz, bo SRWare Iron jest "based on the free Sourcecode "Chromium" - without any problems at privacy and security". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest aż tak źle?

Nie... Jest jeszcze gorzej...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności