Skocz do zawartości

Optymalne ceny za szablony


Hagen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W niedalekiej przyszłości planuję otworzyć sklep z płatnymi szablonami www, szablonami Wordpress, szablonami wp-kat i może z czymś jeszcze. Sklep będzie skierowany przede wszystkim na polski rynek. Interesuje mnie wasza opinia na temat ile byście byli w stanie zapłacić za zakodowany szablon z indywidualną grafiką, zgodny z W3C oraz odpowiednio zoptymalizowany(w całości gotowy do użytku).

1. Za szablon Wordpress.

2. Za szablon www (typu: strona firmowa / portfolio / strona wizytówkowa itp)

3. Za szablon wp-kat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sam sobie odpowiedzieć na ile wyceniasz swoją pracę, bo tak jak kolega napisał, 10 zł = zalew klientów = masa pracy to raczej biznesu nie zrobisz. Wg. mnie tak dolna granica za dobry szablon do wordpressa to min. 100 zł.

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba mówisz o szablonie sprzedanym raz dla indywidualnego sprzedawcy. A ja bym posiadał również szablony które będą istniały cały czas w sklepie i będą kupowane wielokrotnie.

Na themeforest szablony chodzą od 40-50 dolców co daje jakieś 130-150zł, moja cena była by wielokrotnie niższa, a z tego względu, że szablony te nie miały by tak mocno rozbudowanych zastosowań i mnóstwa pluginów do ich użytku, oczywiście designem by nie odbiegały od tych najlepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem żeby na początku za szablony Wordpress brać max 30zł a za wp-katy brać max 20zł. Jak bym patrzył w taką stronę żeby cena odzwierciedlała moją pracę, to za szablon bym musiał brać minimum 80-100zł, gdyż na każdy szablon poświęcam mnóstwo czasu i każdy szablon jest maksymalnie dopracowany. Zawsze stawiam na jakość nie na ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 80-100(bo ktoś może dużo wymagać :-) indywidualny projekt Raz sprzedany dla konkretnej osoby ?

A czy będą linki w stopce i czy kupując legalnie moge usunąć link autora szablonu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szablonach nie będzie żadnych linków zwrotnych. Jedynie w plikach z kodem będzie informacja o autorze...

Nie no nie ma takiej opcji nawet żeby za 100zł był indywidualny projekt sprzedany dla komercyjnej osoby.... za taką kwotę nikt by nie zaprojektował indywidualnego szablonu wordpress wraz z zakodowaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności