Skocz do zawartości

Czy Google wspiera piractwo..?


Kapitan Seo

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem ciekawy artykuł na blogu Sebastiana, autorstwa niejakiego Pawła Chojeckiego...

Seks, SEO i pirackie strony...

Czy rzeczywiście wyszukiwarki promują piractwo...?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a youtube, to co? ;)

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuba, tubą a co z nowym sposobem wyświetlania grafik ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczywiście wyszukiwarki promują piractwo...?
Oczywiście. Z tym, że nie użył bym słowa "promują", bo jest nieadekwatne do roli wyszukiwarek w tym. Wystarczy wpisać Nazwa filmu + online i co się pojawi jakie serwisy :nie_powiem: Takie które przyczyniły się do upadku wypożyczalni DVD, a które to nie maja praw autorskich do oferowanych bezpośrednio lub pośrednio treści ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby promują i kradną... A ruszyć ich nie można bo tylko pośrednio uczestniczą w procederze.

Może rzeczywiście czas na zmianę przepisów..?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kapitan Seo jasne zmieńmy przepisy, ale również zmieńmy wszystkie "dodatki" jakie są nakładane na ceny wychodzące z produkcji.

Powiedzmy sobie tak za dobrą płytę w sieci Emp ;) muszę zapłacić 40zł, te same utwory udostępnia mi ich twórca na youtube za darmo. Nie mam czegoś takiego "must have" w domu, tym bardziej że kosztuje to 40zł. Gdyby ta sama płyta kosztowała mnie około 10zł myślę, że spokojnie moja kolekcja by się dużo powiększyła.

A pamiętajmy, że artyści dostają mniej niż 10% z sugerowanej ceny, czyli załóżmy 4zł i to przy dobrych wiatrach.

To tylko przykład na płytach z innymi pracami jest podobnie.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kokodżambo masz 100% racji :)

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google promuje piractwo ,,, a co z zaiksem? Przecież to dzięki niemu głównie ludzi nie stać na oryginały. Przecież to zaiks jest głównym winowajca w tym całym procederze w polsce? Za co on bierze ten haracz? za ochronę artystów? Ciekawie ich chroni jak artysta z płyty dostaje grosze, a on zbiera całą śmietankę. Ciekawe jest to, że nie można zrezygnować z tego "miodu"

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności