Skocz do zawartości

Jaki sklep SEO?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Temat idealnie stworzony pod szeptanko.. ;)

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklepy SEO to to samo co pozycjonowanie z allegro za 9,99 zł.

Hmmm.... chodziło mi o sklepy gdzie np. mogę kupić multikody do wp-kat, bo znam sklep w którym multikody są tańsze niż u właścicieli grup. :)

Temat idealnie stworzony pod szeptanko.. ;)

Być może, ale co komu po szeptanku jak będę zapoznawał się z ofertami i porównywał... tym bardziej, że potrzebuję towar jednego rodzaju, multikodów. ;)

Nie koniecznie. Ja bym się zastanowił nad tym i podobnymi tego typu metodami ręcznego dodawania linków.

Zastanowię się nad nimi jak będę miał trochę wyższy budżet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ravau - ostatnio znalazłem time4seo.pl - kupowałem tylko multikody - zlecenie zrealizowane w dniu otrzymania przelewu, a ceny niższe niż o konkurencji. Oczywiście nie jestem w żaden sposób powiązany z właścicielem, ale jestem ciekawy czy są jeszcze jakieś sklepy jak ten. ;)

Ja praktycznie też kupuję tylko multikody i ostatnio skorzystałem z oferty sklepu dlapozycjonera.pl. Też szybka realizacja a multikod ( kupowałem do seokatalogów Kulfika) w dobrej cenie, więc polecić mogę z czystym sumieniem.

Wykonamy
projekty organizacji ruchu zgodne z obowiązującymi przepisami, tanio i skutecznie, zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlapozycjonera.pl był pierwszym sklepem seo z którego korzystałem, porównując ofertę z wyżej wspomnianym - trochę zawiodłem się, np. multikod do wp-kat Kulfika: u właściciela 61,50zł ; dlapozycjonera.pl 55,35zł ; time4seo.pl 39,99zł - różnica ponad 15zł pomiędzy sklepami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano spora różnica. Ogólnie to temat wbrew sceptykom przynosi wymierne korzyści ( przynajmniej dla mnie :)) - akurat teraz szukałem do seokatów Kulfika, ale w następnej kolejności chce kupić właśnie do wp-katów tym samym jestem do przodu 15 zł , dzięki za info.

Wykonamy
projekty organizacji ruchu zgodne z obowiązującymi przepisami, tanio i skutecznie, zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D_S - mam wyrobione zdanie na temat dwóch sklepów, z czego ten drugi znalazłem przypadkiem, bo nawet nie ma tematu na PiO. Szeptanką nie zajmuję się, bo aż tak nisko nie upadłem. :)

ps. jaki jest ten trzeci sklep wg. Ciebie?

------------------------------------------------------------------------------------------------------

do posta niżej: Myśl sobie co chcesz, ale nie jestem z nikim powiązany. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały ten temat wygląda mi na ordynarną szeptankę. Chyba multi się nie sprzedają w Time4Seo i trzeba wspomóc ;)

Ps. Poszukaj. Ma na PiO swój temat.

Taaaa szeptanka, szeptanka, albo szeptanka albo czarny pr, nie ma nic pomiędzy, świat czarno-biały :) Nie wszyscy siedzą w ,,branży" od lat, są też tacy ( choć jak widać niektórym trudno w to uwierzyć bo wszędzie musi być spisek, jak nie ma spisku to nie ma sensu :)), którzy zaglądają tu po to żeby czegoś się nauczyć, dowiedzieć, podpatrzeć nowe techniki i niekoniecznie śledzą cały rynek w tym wszystkie oferty wszystkich sklepów więc taki temat gdzie można wymienić się spostrzeżeniami wg mnie jest jak najbardziej ok. Ja też nie mam nic wspólnego z w/w sklepami ( poza tym że jestem klientem).

Wykonamy
projekty organizacji ruchu zgodne z obowiązującymi przepisami, tanio i skutecznie, zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są ceny w każdym ze sklepów - każdy widzi. Reszta to marketing i nie trzeba się nad tym rozwodzić ;)

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności