Skocz do zawartości

Jaki sklep SEO?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko i na temat - z jakiego sklepu/sklepów SEO korzystacie i dlaczego? :)

-> po chwili ->

nalazłem time4seo.pl - kupowałem tylko multikody - zlecenie zrealizowane w dniu otrzymania przelewu, a ceny niższe niż o konkurencji.

JAM Miło, więc odpowiedz na twoje pytanie brzmi: ... Taki który nie wymaga SZEPTANINY o jego ofercie, więc na pewno nie z TEGO o jakim szeptasaz :nonono:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jakie są ceny w każdym ze sklepów - każdy widzi. Reszta to marketing i nie trzeba się nad tym rozwodzić ;)

No niby widzi, ale nie zawsze jest czas żeby przewalać się przez wszystkie oferty, czasami można coś przeoczyć, szczególnie gdy trzeba się skupić nie tylko na pozycjonowanu/katalogowaniu :)

Wykonamy
projekty organizacji ruchu zgodne z obowiązującymi przepisami, tanio i skutecznie, zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze jest czas żeby przewalać się przez wszystkie oferty

Czyli wolisz po prostu skorzystać z oferty, którą znajdziesz w tym temacie?

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze jest czas żeby przewalać się przez wszystkie oferty

Czyli wolisz po prostu skorzystać z oferty, którą znajdziesz w tym temacie?

Jeżeli ktoś poda mi namiary na konkretną ofertę i po sprawdzeniu w kilku miejscach cena będzie najniższa to dlaczego nie, czasami dobrze skorzystać z cudzych doświadczeń, choć wiadomo, że trzeba też wiedzieć o tym jakie są zagrożenia.Dość często kupowałem multikody na allegro i czasami nie szukałem kontrofert ( poza allegro) bo nie kupuję tego zbyt wiele więc pare złotych mnie nie zbawi - co innego jak ktoś kupuje hurtem z tym, że taki delikwent może po pierwsze negocjować cenę, a po drugie przy wyborze złej oferty stracić spora sumkę.

Wykonamy
projekty organizacji ruchu zgodne z obowiązującymi przepisami, tanio i skutecznie, zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

time4seo to sklep Gumisia, więc zarzuty o szeptankę trochę nietrafne :P

To "Gumiś" nie może robić szeptanki ?

--

word_of_mouth.jpg

--

Zamiast sklepu polecam 122 płatnych i moderowanych seokatalogów z listy Katalogi Gamster idealne do dodania automatycznego na multikody oraz ręcznego :]

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak półki w SEO sklepie będę puste to nadmiar gotówki noża przeznaczyć na to cudo:

skorzana-pilotka-z-kolnierzem-czarna.jpg

Dostępne w sklepie Stanley'ka https://www.sterkowski.pl/czapki-skorzane/59-skorzana-pilotka-z-kolnierzem-czarna.html

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podejrzewałem, że opanowaliscie tworzenie teorii spiskowych aż do tego stopnia. ^^

Dziwię się, że w temacie z edytorami stron nie podejrzewaliscie szeptanki.... Na bank autor Notepada++ maczał w tym palce... ;)

Katalogi.co - sam chciałbym wiedzieć, ale jak widać nie jest mi to dane. ;)

Coś czuję że trzeba na własną rękę zacząć poszukiwania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w time4seo jest najniższa obecnie? :)

Jak ostatnio kupowałem multikod to nie była najniższa, więc wybrałem konkurencje :D.Czapka pilotka,czarne cudo, - zgodnie z opisem jest dla osób, które lubią ,,praktyczne nakrycia głowy", jakby dla mnie skrojona! :D

Wykonamy
projekty organizacji ruchu zgodne z obowiązującymi przepisami, tanio i skutecznie, zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja się wypowiem, bo widzę że ktoś mnie oskarża o szeptankę trochę to nie trafione, cieszę się że parę osób kojarzy mój sklep chociaż na PiO rzadko się reklamuje i z tego co widzę swój marketing prowadzę najsłabiej ze wszystkich seo sklepów, pewnie z jakichś powodów, może kiedyś to nadrobię, tym bardziej dziwi mnie podejrzenie mnie o szeptankę :nonono: . Jest parę seo sklepów -> dlapozycjonera.pl, seosklep24.pl, serpmarket.pl (nie wiem czy działa), galeriaseo.pl (to samo), i seosklep.com.pl czy jakoś tak, każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeszcze odniosę się do komentarza SzlafRocka, seo sklepy to nie to samo co pozycjonowanie z allegro za 9.99, choć w ofercie są i takie usługi, ale możemy również zaoferować ręczne linki, nie tylko z profili, mini sitów, mocnych katalogów itp. które są dużo więcej warte niż określone przez Ciebie 9.99.

time4seo-banerek1.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja się wypowiem, bo widzę że ktoś mnie oskarża o szeptankę trochę to nie trafione, cieszę się że parę osób kojarzy mój sklep chociaż na PiO rzadko się reklamuje i z tego co widzę swój marketing prowadzę najsłabiej ze wszystkich seo sklepów, pewnie z jakichś powodów, może kiedyś to nadrobię, tym bardziej dziwi mnie podejrzenie mnie o szeptankę :nonono: . Jest parę seo sklepów -> dlapozycjonera.pl, seosklep24.pl, serpmarket.pl (nie wiem czy działa), galeriaseo.pl (to samo), i seosklep.com.pl czy jakoś tak, każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeszcze odniosę się do komentarza SzlafRocka, seo sklepy to nie to samo co pozycjonowanie z allegro za 9.99, choć w ofercie są i takie usługi, ale możemy również zaoferować ręczne linki, nie tylko z profili, mini sitów, mocnych katalogów itp. które są dużo więcej warte niż określone przez Ciebie 9.99.

Miałem się nie wypowiadać w tym temacie, ponieważ pewnie zaraz ktoś oskarżył by i mnie o szeptankę, ale wypowiedź Gumissa jest jak najbardziej trafiona.

Tego typu sklepy oferujące usługi SEO to nie tylko oferty za 9,99zł, które są przewidziane dla klientów, którzy nie mogą wydać dużych sum na pozycjonowanie i tak na prawdę bawią się tylko w linkowanie.

Każdy ma prawo wyboru i skorzysta z usług tego sklepu, który według niego wykona najlepiej oferowaną usługę :)

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności