Skocz do zawartości

Zgłaszanie wyników wyszukiwania do Google


kuba1110001

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie mam taki problem. Po wpisaniu określonej frazy moja konkurencja jest na frazę a, ma 8 wyników wyszukiwań pod tą samą frazą (Czyli ta sama strona się wyświetla 8 razy na 1 frazę), pod frazą b ma 6 wyników przez co traci konkurencja i zakłamane są wyniki wyszukiwania, jak to zgłosić spotkałem już się z takimi zabiegami i pierwszy raz to chce zgłosić do G bo to jest bardzo nachalne, i bardzo zakłamuje wyniki wyszukiwania. Ma naprawdę dużo takich fraz "pustych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może strona konkurencji jest aż taka wartościowa?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to jest bardzo nachalne, i bardzo zakłamuje wyniki wyszukiwania

jak dobrze, że 02. września już za 2 dni :D

p.s. być może Twoja strona jest tak cienka, że Google musi czymś wypełniać wyniki, a Twoja strona się do tego nie nadaje;)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności