Skocz do zawartości

Jaki dostawca TV najlepszy?


holdin50

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam w małej miejscowości i do wyboru mam Cyfrowy Polsat albo NC+, chodziło mi o wybór platformy, a nie kanałów.

A tak nawiasem mówiąc to my mamy aż 400 kanałów polskojęzycznych? :zdziwko:

Moje wartościowe katalogi, na których nie zawiedziesz się. Wpis PREMIUM do wszystkich to tylko 10,00 PLN.

Solidny katalog stron

Przedstawiam strony dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja bez wad.

Komentarze i realizacja zawodów żużlowych jest na niższym poziomie niż w TVP Sport w tamtym roku. Widać cięcie kosztów. Przy połączeniu z GP na żużlu są monopolistami i dają to niemile odczuć. Żeby nie było nie narzekam na cenę a na jakość. Momentami wręcz wieje wiochą.

P.S. Wypowiadam się na temat żużla bo tylko do tego służy mi TV.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać zresztą, że NC+ bardzo ograniczyło dostępność kluczowych dla żużla programów - Nsport oraz Canal Plus Sport w telewizjach kablowych, wymuszając tym samym na kibicach zamawianie ich dekoderów bądź słone płacenie w kablówkach.

Obecnie faktycznie brak większej alternatywy na rynku satelit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności