Skocz do zawartości

Hit lata/jesieni?


Kutang Pan

Rekomendowane odpowiedzi

PIERSI - Bałkanica - Spoko może być

Ja zapodam coś bardziej na czasie jak temat taki muzyczny...

https://www.youtube.com/watch?v=9itfEdJG7ig

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mnie bardzo śmieszyło wciskanie opłaconego hitu typu jakiś murzyn z diamentowymi kolczykami co śpiewa "lucky, ble ble lucky" i jeszcze się z nim pokazali daft punk. Wiem, że jest "lucky, lucky" bo przy odrobinie pecha zginąłby w strzelaninie kradnąc $20 przechodniowi jak wielu obywateli tej ziemi obiecanej :) Dla mnie to hitem nie było a Bałkanica super ! Wybawienie w porównaniu do tego badziewia promowanego na siłe, szkoda tylko, że pod koniec lata wypłynęło :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dodatkowo, to będzie nowy hit weselny

Hehe, oj byłem na trzech weselach w lipcu i sierpniu i ani razu nie było tego "hitu"...

strzelaninie kradnąc $20 przechodniowi

Amerykańskie filmy nie ukazują rzeczywistości, a widzę obejrzałeś ich całkiem sporo. Popatrz na własne podwórko, mamy gimnazjalistów, dresiarzy i babcie moherowe... Co kraj to obyczaj.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności