Skocz do zawartości

APi_proxy setki proxy dziennie prawie za darmo :)


mlody0072

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Ostatni czas poświęciłem na stworzenie aplikacji o nazwie APi_proxy poniżej opis.

Aplikacja umożliwia pobieranie proxy z rożnych źródeł następnie są testowane pod względem działania w Google, MajesticSEO i czy zwracają w ogóle kod HTTP 200. Według testów które trwały trochę czasu możemy mieć nawet 300-400 proxy wykonujących zapytania do google. Dzięki możliwości pobierania podstron serwisów z których pobierane są proxy aplikacja przeszuka wszystkie linki znajdujące się na stronie i pobierze tyle adresów proxy ile to możliwe.

bfc46a9c942b93a3med.jpg

Aplikacja ma bardzo dużą wydajność nawet do 5000 adresów proxy na minutę (więcej nie testowałem). Zalecana wartość to 2000-3000 proxy na minutę co daje i tak przyzwoite wyniki 180 tys adresów sprawdzanych na godzinę.

Aplikacja była instalowana na serwerach vps:

- biznes-host.pl (vps)

- minthost.pl (vps)

- vipower.pl (vps)

- vmline.pl (vps)

Powinna działać praktycznie na każdym aby spełniał poniższe wymagania

Wymagania:

- PHP5.3,

- MySQL,

- Crontab co 1 minutę,

- Moduł file_get_contents,

- Moduł cURL,

- Biblioteka IonCube,

- Najlepiej nielimitowany transfer na serwerze

Jako, że aplikacja wykonuje bardzo dużo zapytań na minutę zalecany jest serwer VPS nawet

najtańszy, można skonfigurować aplikację aby działała stabilnie także na serwerach współdzielonych

ale nie gwarantuje że administrator nie zablokuje takiego konta z powodu większego obciążenia.

Zdjęcia oraz instrukcja obsługi znajduję się na stronie https://sklep.piersa....ania-list-proxy

Wkrótce uruchomię uruchomię demo aplikacji.

Jeśli chcesz przetestować aplikację napisz przez formularz kontaktowy podając adres instalacji aplikacji, na samym początku wiadomości napisz "TEST APi_proxy"

Dla posiadaczy moich innych aplikacji przewidziane są rabaty.

Ma aplikację wystawiam fakturę VAT.

Screen z USM przed chwilo sprawdzone proxy z systemu:

b4208150ef6f5a5bmed.jpg

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
czy to jest lepsze od Xeon'owego pobieracza/sprawdzacza proxy?

Na razie XPCP nie testuje proxy pod Google, bo harvestuje głownie w innych wyszukiwarkach oprócz Google i ta opcja nie była potrzebna. Oczywiście została zgłoszona do autora i ma się pojawić w kolejnym update.

Co do softu Młodego to jeszcze nie testowałem. ale z tego co widzę testuje proxy pod MS i Google to logicznym jest wykorzystanie softu w parze z Webminitorem i softami monitorującymi pozycje stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie testowałem XPCP ale Max wie chyba co mówi, lecz XPCP nie ma chyba możliwości tworzenia API dla proxy no i mój jest w pełni bezobsługowy.

@bananasltd napisz do mnie na maila to dam Ci licencję na testy i zobaczysz czy lepsze czy nie.

Soft był napisany ogólnie dla współpracy z WEBmonitorem ale proxy nadają się także do innych aplikacji na przykład DonLinkAge. Nieraz mam tyle proxy, że mogę spokojnie nimi handlować :)

Max a co Ty Moderator ? Gratulacje a może i współczuję :P Odezwij sie do mnie na GG to Ci dam licencje na soft do testów.

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XPCP wysyła na hosting listy i może ich kodować problem taki że odkodować może tylko XseoN, a wysłanie otwartym plikiem .txt to zły pomysł bo każdy może z takiej listy korzystać wystarczę znać URL.

Pomyśli o zabezpieczeniu samego API z poziomu aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie API jest zabezpieczone IP podajemy do 12 adresów IP które mogą z niego korzystać, możemy stworzyć dowolną ilość pakietów API oddzielnie dla proxy działających pod Google, MajesticSEO i HTTP 200.

Dodatkowo jak wszystko bedzie hulać dobrze u wszystkich wprowadzę parę udogodnień i ulepszeń.

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy Webmonitor miał to wbudowane?
Ma wbudowane ale nie ma takiej wydajności i szybkości w sprawdzaniu proxy to raz, dwa brakowało sprawdzania dobrych proxy co x minut, trzy masz API dla poszczególnych typów proxy. Moim zdaniem najlepiej wziąć aplikacje na testy bo autor daje taka możliwość.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj testuję aplikację i powiem, że jest OK, na prawdę dobry soft. Zainstalowałem na VPS, działa poprawnie - ustawiłem sprawdzanie 2000 proxy / minuta (przy większych ilościach na VPS z 1 GB RAMu zaczyna mulić). Zgłosiłem autorowi kilka sugestii, zostały rozpatrzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coś mi się wydaje, że nie działa tak jak powinien. Wrzuciłem wczoraj 2,5k źródeł, do teraz przez ponad 24h nie pobrał nic z ponad 800. To, że nie pobrał to akurat mało istotne, chodzi o to, że nawet na nie nie wszedł, bo pobierać nie musiał jak by nie było, ogólnie pokazuje ponad 200 działających i w większości działają, martwi mnie tylko to pobieranie ze źródeł.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ile czasu odpytujesz źródła proxy ? Ja u siebie ustawiam co 4-6 godzin czas jest optymalny i tak blogi z prosiakami są aktualizowane raz na 24h. Jednak przyznam się, że pobieranie proxy nie jest do końca zoptymalizowane i dlatego się zawiesza w pewnym momencie przetestuje to dokładnie i zrobię poprawkę tak aby śmigało szybko.

W sprawie ilości proxy to nie będę się mocno wypowiadał bo pewnie wydam się mało wiarygodny jako autor (ale mam tyle samo proxy co PM a czasem nawet więcej)

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ustawione co 3, więc może to było tak, że nie zdążył pobrać ze wszystkich i zaczynał od nowa po 3 godzinach, zmieniłem teraz na 12, zobaczę co się będzie działo i napiszę.

Coś jest nie tak z usuwaniem źródeł, chciałem usunąć te z których nic nie pobiera a już je sprawdzało, zaznacza i dostaję komunikat, że nic nie zaznaczyłem jak chce usuwać.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności