Skocz do zawartości

Teblet do testowania www


msiedlecky

Rekomendowane odpowiedzi

do neta i testów najlepiej coś z wbudowanym rysikiem, bo inaczej zachowuje się sam tablet na paluszkach, a inaczej z rysikiem, dla mnie osobiście znacznie wygodniej przegląda się strony właśnie z rysikiem, tyle, że takich tabletów jest nadal stosunkowo mało, ... , w note można śmiało inwestować.

ps zenstawienie benchmark

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bede mial ten dylemat, ale uwazam ze do testow stron na RWD chyba nie ma sensu kupowac czegos wypasionego i raczej trzeba sie kierowac tym co kupuje wiekszosc ludzi (a wiekszosc kupuje chyba taki sprzet z niskiej i sredniej polki). Co z tego, ze mam monitor IPS jesli klienci maja slabsze i wszystkie moje misterne gradienty ida sie pasc...

Artscape - tworzenie stron www | Pomóż Szajce Szarego Wilka: https://pomagam.pl/szajkowepsiaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem stwierdzenia, że tanie tablety do niczego się nie nadają jest błędne. Ja mam tablet Larka, najtańszy wariant, kupiony chyba za 150 zł (mega okazja). Używam go tylko do drobiazgów (coś na necie sprawdzić, pocztę, ewentualnie pogram w gierkę w kolejce). I wystarcza. Ma niestety tylko WiFi, a to czasami nie wystarcza. W każdym razie różne warianty mają różne przeznaczenie i różne grupy docelowe, nie można tak od razu skreślać tych tanich:)

w note można śmiało inwestować

Korzystałeś może? Właśnie rozważam zakup...

logomini.png
artykuły | opisy | tłumaczenia | synonimy | content marketing| prowadzenie FB

TXT4SEO.pl | txt4seo@txt4seo.pl| 516 423 653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bieluch przestań opowiadać pierdoły odnośnie tabletów 300-400zł że to badziewie. Miałem rok temu ainola

https://allegro.pl/ta...3495400684.html

i do internetu pasował idealnie tak samo jak oglądanie filmów np. w podróży.

Tak się składa że bardzo bliska mi osoba miała Ainola (bardzo podobnego do tego co podałeś zarówno parametrami jak i kwotą) na przełomie grudnia/stycznia kupiona nówka w X-KOM, miałem go przez kilka dni. Całe szczęście że trafił się taki co go odkupił od nas bo inaczej to g***o wylądowało by w śmietniku. Pomijając już fakt że system działa wolno i sie przywiesza, ale ten wyświetlacz.... jedna wielka pikseloza, kolory straszne po prostu oczy od tego bolą. Bateria trzymała 2/3 h, a ładowała się 8...

Tak więc Ty nie opowiadaj pierdół, jak nie miałeś w rękach porządnego sprzętu dłużej niż przynajmniej dwa dni to nie gadaj.

oj Ainola tego kupiłem właśnie u X-KOM i nie narzekałem. Bateria trzymała wystarczająco długo i na pewno nie 3h... trafiłeś pewnie na jakiegoś bubla. Co do wyświetlacza i pikseli to chyba jednak nie mówimy o tym samym modelu, system działał stabilnie no chyba że miało się włączonych pełno aplikacji wtedy to wiadomo że zawsze go przymuli. Ale jeżeli szuka się czegoś tylko do internetu i ew. do obejrzenia jakiegoś filmu to ten ainol wtedy był dobrym wyborem.

Teraz mam tego shiru co dawałem link... brat ma nexusa 7 i nie zamieniłbym się z nim.

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w note można śmiało inwestować

Korzystałeś może? Właśnie rozważam zakup...

tak, mam GT-N8000, wydajność i jakość ok, prawie całkowicie zrezygnowałem z posiadywek przy pecetach wieczorkami na rzecz note, korzysta się przyjemnie, boli tylko brak micro usb, są w sumie przejściówki, ale zawsze to dodatkowe graty.

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem 10` GOCLEVER R104. Na chwile obecna stwierdzam, ze da rade o ile nie popsuje się fizycznie. Nie bawiłem się zbytnio, wczoraj tylko z 30 minut. Nie zacina się. Jedynie na facebooku zaladowanym z przegladarki chrome to przewijanie w dol sie przywiesiło. Na innych stronach w miare płynnie wszystko. Dzwięk generuje ładny, przez wejscie jackowe. Głosniki to marnie moim zdaniem. Wyswietlacz, rzuciła mi się w oczy straszna pikseloza. Przetestuje jeszcze otg i minihdmi (ale kabla nie mam jeszcze) i napisze co i jak. Może komus sie przyda.

Osobiście do tego co pisałem ten tablet mi w zupełności wystarczy, więc jak narazie jestem zadowolony z zakupu. Pierwsze wrażenia i szybki test - ok.

@Strucel - tez ostatnio myslałem o tei idei. Chyba to jest rozsądne wyjście by już "obstawić" testowanie i żeby kod był w pełni pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem już jakiś czas temu w promocji w Tesco Acera Iconia A200 32G za bodajże 780 zł brutto ogromnym plusem tego tabletu jest bateria ( a tak naprawdę 2 ) korzystam z tabletu sporadycznie to ląduje ja raz na tydzień. jedyny minus jaki znalazłem do błyszcząca matryca na zewnątrz trocha odbija światło. Mam jeszcze chińskie tablety (2szt - 7" i 10") co kupowałem na aliexpress i nie są źli ale trocha inny poziom i wykonania i kultury pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności