Skocz do zawartości

Programy partnerskie gier online


manymars

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie chciałbym wiedzieć czy opłacalne są różne programy partnerskie z grami:

https://portmmo.com

https://ad4mmo.pl

inne

Czy to tylko strata czasu na to. Ewentualnie jak coś da się zarobić to, jaki ruch UU i ile daje kasy z takich programów?

Widziałem ostatnio demotywatory mocno serwowały różne gry, ale teraz już mniej zostawili tylko stronę grajmy.pl kwejk też chyba przysiadł, więc wydaje mi się, ze furory to nie robi. W ogóle, co łatwo jest robić, kiedy prawie każdy może to robić to zarobić to nie daje – takie moje zdanie, ale jak oceniają to inni, którzy z tego korzystali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zarejestrujesz w portmmo to masz dane do tego ile za jaką kampanie zarobisz ale jest to średnio 0,20-7. Oczywiście 0,20 to link tekstowy o 7 zl to pop -up na pół strony

Znam osobe zarabiającą na gierkach online ale to EULA soi naprzeciwko zarobkowi w grach.

Chodzi o prawdziwe zarobki np 600-800zl miesięcznie (tyle zarabia pani od sprzątania i ochrona w biurowcu obok mojego bloku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o prawdziwe zarobki np 600-800zl miesięcznie (tyle zarabia pani od sprzątania

Obyś się nie zdziwił ;)

Znam przypadek, gdzie taka pani idzie do pracy (od poniedziałku do piątku) na 1-1,5h posprzątać i zgarnia 1700+ brutto.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam osobe zarabiającą na gierkach online ale to EULA soi naprzeciwko zarobkowi w grach.

Chodzi o prawdziwe zarobki np 600-800zl miesięcznie (tyle zarabia pani od sprzątania i ochrona w biurowcu obok mojego bloku)

A możesz jaśniej o co Ci chodzi z tą EULĄ licencją czy jak?

I czy mówisz 600-800 to mało czy jak?

I w ogóle wszyscy kogoś znają ale sami, wiadomo nikt nie powie stary zarejestruj się tu i tu ja tu jestem zarabiam 2500/mc nikt sobie konkurencji robił nie będzie co najwyżej zachęcać mogą osoby mające udostępniające te programy.

Muszę sprawdzić chyba sam na własnej skórze jak to jest tylko kogo wybrać rejestrowanie się, zakładanie kont, zgłaszanie do pp gier jak zrobiłem na próbę lewą rejestrację w jednej z tych firm to porażka. I 200 zł z 1000 UU, 10000 UU=2000 zł, 100 000 UU = 20000 zł chcewypoczac jak mi powiesz ile masz lat to zacznę w to wierzyć, ale te liczby moim zdaniem to grubo są przesadzone chyba wyczytałeś to u jakiegoś speca od pp, który szacował wg swojego widzimisię. Stary musisz to potwierdzić bo ja tylko w potwierdzone fakty wierzę, a tak dzisiaj sobie gadamy, a za 12 miechów ktoś to będzie czytał i dalej będzie podawał innym takie liczby na innych forach gdzie ludzie o to pytają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu się wypowiem, w końcu moja branża. Ad4MMO polecę każdemu, da się ładną kasę zarobić, a w dodatku support sprawnie działa i nie unika nawet drażliwych tematów. Korzystam z ich usług od ponad roku i nie narzekam, a i kilka tysięcy do wypłaty czeka.

Inne godne polecenia to program Bigpoint, nie zanox czy coś innego, ale bezpośrednio przez ich panel. Przy średnim ruchu parę stówek miesięcznie wpada, a i później % od zarobków dostajesz i szczerze mówiąc z tego % więcej wyciągnąć można niż z rejestracji. Jest tylko jeden problem, ciężko się dostać do ich programu, potrafią odrzucić naprawdę dobre strony ze sporym ruchem.

Inne testowałem, ale słaba konwersja, nawet CPMstar nie dawał zbyt dobrych wyników.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacu napisz, że jesteś powiązany z którymś z tych afilantów. Ja tam w te programy partnerskie nie wierzę chyba, że się ma ruch jak onet. A tak ponadto to gdzie masz program partnerki w bigpoint ja tam u nich nic nie widzę.

Z drugiej strony jak masz taki ruch jaki masz może coś tam i zarobisz na tych gierkach, ale ja widzę ty piszesz każdego dnia arta, pracujesz jakby co dzień więc jak uzbierasz z tego nawet 10000 zł na rok to jednak to się nie kalkuluje tyle to w katarze lekką ręką się dostaje. Oczywiście jak się tam pojedzie do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacu napisz, że jesteś powiązany z którymś z tych afilantów

Nie nie jestem powiązany i nie zamierzam być...

program partnerki w bigpoint

https://mediapartners.bigpoint.com/

uzbierasz z tego nawet 10000 zł na rok

Da się z tego spokojnie od 3k wzwyż wyrobić (miesięcznie). Trzeba tylko ruszyć głową, a nie narzekać..

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności