Skocz do zawartości

Programy partnerskie gier online


manymars

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz idealnie dopasowany target to i ze 200zł za 1000 UU nie będzie problemem

a to informacja ze strony afilanta:

PortMMO to największa baza programów gier MMO w Polsce oferująca Ci najwyższe stawki na rynku. Nasi najlepsi wydawcy zarabiają nawet 120 PLN dziennie z każdego tysiąca odwiedzin na swoim serwisie! Dołącz do nich już teraz…

tu 200 zł za 1000 UU tu znów 120 zł tylko za te 1000, trochę rozbieżne to no ale to może jakiś tam bigpoint i PortMMO więc różnica może być, ale żeby tyle wyciągać to ja nie wierzę w takie stawki z 1000 UU, ale jak już z całego ruchu jaki się dziennie przewinie np. przez takie dobrze znane portale, które mają statystyki na poziomie miliona UU/mc.

Gdyby to było takie proste to każdy teraz rzuciłby się na promowanie gier nawet widzę ludzie stawiają serwisy pod gry i myślą, że będą zarabiać dniówkę tylko za to, że mają stronę, ale zapał po 3, 6 miesiącach mija bo na koncie ledwie 15 zł, i pytania na forum jaki minimalny próg wypłaty bo chcę skończyć z tym, ale to co zarobiłem wypłacić.

Dla mnie wszystkie te serwisy z programami partnerskimi mbank, pko 100 zł za rejestrację i takie tam to tylko aby skłonić wydawców do publikowania im reklam, które mają za free.

mBank może się opłaca jakimś porównywarką, które zarabiają na innych też bankach kiedy przekierują użytkownika, który np. poszukuje odpowiedniego kredytu. Zwykłym wydawcom może i wpadnie 100 za rok emitowania reklamy, ale co to za pieniądze.

Tak samo i te gry niby stawka 5 zł, ale pisze zarobki do 5 zł czyli po spełnieniu wielu kryteriów, których i tak większość nie spełni. Przykładowo rejestracja przez użytkownika, który jeszcze coś tam w grze zbuduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kokodżambo dobrze byłoby gdybyś wyjaśnił na początku w dwóch zdaniach co to za serwis bo tak to coś podajesz, ale najważniejsze są dwa proste zdania aby zachęcić do odwiedzania tej strony i szukania informacji o co chodzi.

Inna sprawa ja wierzę w nic lepszego od adsense nie jest ono super, ale z racji, ze jest znane to każdy kto myśli o reklamie wali w tym kierunku.

Więc jest masa reklam, które też wyświetlają się na wielu stronach.

Stawki w Polsce nie są powalające tu przecież bida i każdy amator który idzie się reklamować zakłada opcję grosz za klik no ale są też reklamy dobrze płatne jak i zagraniczne, które też dają nie 50 gorszy, ale np. 2 zł za klika.

Co tu porównywać jakieś amatorskie rozwiązania z najbardziej rozwiniętą technologicznie firmą, którą stać na wdrażanie najnowszych rozwiązań.

Widać po sieci Adkontekst czy tam OnetKonekt niby coś tam próbują robić, coś tam naśladują, ale moim zdaniem daleko im do tego co ma adsense.

Ponadto te reklamy, które tam serwują to jakby sprzed 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cpmstar, to chyba jedna z najlepszych firma, która płaci za "wyświetlenia" reklam na stronach o charakterze rozrywkowym. Wiadomo, żeby zarobić muszą być kliki + konwersja, a więc celowo przeliczyłem to na kliki. Łatwo nie jest się tam dostać, bo wymagany jest naturalny ruch (najlepiej z wyszukiwarek), ale jak dobrze pamiętam zyski były satysfakcjonujące. Był nawet taki okres, że wymieniłem wszystkie banery Adsense właśnie na Cpmstar

Teraz już z nimi nie współpracuje, bo mam zawarte bezpośrednie umowy z producentami gier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chodzi o stawki do gier online to prowadzę porównanie w miarę na bieżąco. Po d adresem

 https://www.program-partnerski.eu/porownanie-stawek/

znajdziecie tabelę z porównaniem stawek, która będzie aktualizowana co jakiś czas.

Grupa katalogów i stron różnych CRUZA.PL zaprasza do współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Wrócę do starego tematu, aby uzmysłowić wielu napalonym, że te pp gier to są o kant tyłka rozbić.

Ktoś pisze, że ma tam jakąś stronkę i zarabia 2500 zł/mc.

To ja podaję przykład Demotywatory jakiś czas temu serwowali stronę:

grajmy.pl

a oni jeszcze mają spory ruch i co strona z grami padła.

Widocznie te bajki jakie to są pieniądze z PP gier to bajki wymyślane przez ludzi powiązanych z sieciami serwującymi girki mmo itd.

Może na grach zarabia ktoś kto obsługuje domenę gry.pl ale to inny temat.

Gdyby strona grajmy.pl, która należała do demotywatorów skubała jakieś parę stówek to dalej tę stronę by trzymali, a widocznie strona ledwie na serwer zarabiała, gdzie tam serwer za 2.50 zł wystarczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa wada tych systemów to fakt że wymagaj ą kupę roboty na wprowadzanie nowych tytułów, unikalnych opisów i zmianę linków do ciągle wygasających i pojawiających się kampanii. Pracochłonność więcej kosztuje niż utrzymanie serwera i na utrzymanie osoby obsługującej już ciężko zarobić z tych stawek a co dopiero mówić o rozsądnych zyskach. W przygotowaniu mam system leczący przypadłość wygasających kampanii (nie tylko dla gier mmo) który niebawem rusza i który nie omieszkam Wam zaprezentować :)

Grupa katalogów i stron różnych CRUZA.PL zaprasza do współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Tak jak wspominałem wcześniej nowy system ruszył. Zapraszam do testowania wczesnej wersji Alfa.

Ponieważ jeszcze mało jest opisów co do działania systemu, krótka instrukcja:

-rejestracja z potwierdzeniem przez email żeby uaktywnić konto

-wybieramy dostawców z którymi działamy i ew.wypełniamy id jeśli jest wymagane (w 1 kolejności)

-dołączamy do kampanii które reklamujemy lub tworzymy swoje od podstaw

-na swojej stronie wklejamy link z afilomat

W fazie testów i w kontach free ograniczenie do 10 kampanii per user.

https://www.afilomat.com

- zapraszam do testów silnika. Konstruktywną krytykę i uwagi zniosę. Graficznie prowizorka więc tego się nie czepiać.

Nowe kampanie głownie z grami pojawiać się będą systematycznie więc lepiej poczekać na gotowca niż tworzyć ręcznie.

kampanie predefiniowane przez admina są automatycznie aktualizowane. Własne aktualizujemy we własnym zakresie.

Grupa katalogów i stron różnych CRUZA.PL zaprasza do współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności