Skocz do zawartości

Chór Aleksandrowa śpiewa Skyfall Adele


Kamysto

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Smarzowskiego to na pewno jest mistrz, to niema dwóch zdań, to jak strzelba snajperska strzela rzadko ale celnie. Zgada się psy1 zapomniałem, na pewno jest klasyką. Ale sam wiesz te filmy można przeliczyć na palcach.

Masz sporo wiedzy na temat naszych filmów.

Filmy polskie oglądałem jeszcze jak nawet nie myślałem ze kiedy kol-wiek tu będę mieszkać :D

Jak dzisj pamiętam bylem z moja Matką na "Znachorze" ( matka lubila ten film i ciągle płakała :D) chyba z 5 razy w dubbingu rosyjskim. A później Barbara Brylska wystąpiła w rosyjskim filmie "Z lohkim parom" ( niestety nie da się to przetłumaczyć to takie powiedzonko co się mówi jak wychodzisz z sauny) który leci do dzisj zawsze na sylwestra jak w Polsce Kewin. Wiele polskich filmów leciało w rosyjskich kinach. Ale na przykład "Sami Swoi" niestety nie lecieli, zobaczyłem to już w Polsce po raz pierwszy a cytaty niechcący używam nawet w codziennym leksykonie typu Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kilka, może nie do końca kultowych, ale wg mnie bardzo dobrych:

- Testosteron (na filmwebie ocenę zaniżają kobiety :D)

- Symetria

- Skazany na bluesa

- Pogoda na jutro

- Kiler - częsci(!)

- Drogówka (2013)

- Listy do M

- Sala samobójców

- Dług

- Róża

Skoro już jesteśmy w temacie, mógłbyś Max przesłać coś w stylu https://lp3.polskieradio.pl/polskitopnotowanie/, tylko rosyjską wersję? Szukam też czeskiej :)

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chór Armii Rosyjskie

Oraz rosyjski balet to naprawdę sztuka przez duże S

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Dnia 5.09.2013 o 20:21, Kamysto napisał:

 

 

Mam nadzieję, że pomimo dzisiejszej wielkiej tragedii Chór Aleksandrowa nie przestanie istnieć...

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zginęli wszystkie główne soliści oprócz jednego znany za chodzie jako "Mister Kalinka"( syn mu urodził się i nie leciał).10 ciał już podnieśli. Szczątki znajdują się na głębokości ok 50-70m  1500 od wybrzeża. Przyczyn priorytetowych na razie nie nazywają, badają paliwo bo on lądował tylko aby uzupełnić paliwo. Opublikowano ostatnie rozmowy z wierzą nic tam nie ma. Na razie nic nie wskazuje na atak terrorystyczny.

Oprócz chóru, wojskowych, dziennikarzy na pokładzie była jeszcze "Doktor Liza", jej fundacja znana z otwarcia szpitali dla dzieci na całym świecie, wiozła lekarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MaxPan napisał:

Przyczyn priorytetowych na razie nie nazywają, badają paliwo bo on lądował tylko aby uzupełnić paliwo. Opublikowano ostatnie rozmowy z wierzą nic tam nie ma. Na razie nic nie wskazuje na atak terrorystyczny.

Jakie Twoim zdaniem są szanse, że opublikują prawdziwe przyczyny katastrofy?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod warunkiem ze nie eksplodowała "pomoc humanitarna"  to spore, jak był to atak terrorystyczny a wiele na to wskazuje   (odłamki samolotu rozrzucone się na dużej powierzchni,  nie było mayday itd), Putin będzie wykorzystywał to do wzmocnienia walki z wrogiem zewnętrznym lub wewnętrznym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Powody katastrofy nie są jeszcze znane – eksperci wykluczyli jednak atak terrorystyczny. Podejrzewają awarię lub błąd pilota. (tvn24)

e: O ile to możliwe może warto ten temat przenieść do "Pogaduszek". Od początku nie pasował do "dowcipów" a tym bardziej teraz.

 

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Jakie Twoim zdaniem są szanse, że opublikują prawdziwe przyczyny katastrofy?

Trajektoria lotu pokazuje, że zawracali. Samolot 2 lata temu przeszedł remont kapitalny na zakładzie gdzie był wyprodukowany.

Wersja z atakiem terrorystycznym na razie nie jest główna. Samolot miał uzupełniać paliwo w Mozdoku, tak jak tam była zła pogoda uzupełniono w Adlere ( pobliżu Soczy. Ewentualni zamachowcy po prostu nie mogli tego zaplanować bo lądowanie w Adler było niezaplanowanym. Bomba wniesiona w Moskwie też mało prawdopodobna bo to wojskowy samolot, sprawdzali go dość dokładnie. Z tego co piszą wygląda to na usterkę techniczną możliwe, że spowodowaną paliwem tankowanym w Adler. Myślę, że przyczyny wskażą bo każdą z przyczyn można wykorzystać. Może po za błędem załogi. Ale tak jak mówię widziałem na jednym z portali trattorie lotu, wygląda, że tuż po starcie lecieli z powrotem a nie w stronę Syrii, nie nabierał wysokości przelotowej, zawracał.

 

 

p.s znalazłem obrazek

 

8969040.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne jest to ze nie nawiązywali kontaktu z bazą, jeśli mieli awarię i wracali na lotnisko, pierwsze co robi każdy pilot to kontaktuje się z lotniskiem aby poinformować o awarii i poprosić o umożliwienie lądowania awaryjnego. 

Dodatkowo jeśli prawdą jest że szczątki są porozrzucane na dużej przestrzeni to oznacza eksplozje w powietrzu, jak samolot ma uszkodzone silniki spada w całości, jak odpadnie mu skrzydło też reszta spada w całości. 

 

Max jak można przenieś to do innego działu, głupio jak taka tragedia jest w dziale dowcipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Dodatkowo jeśli prawdą jest że szczątki są porozrzucane na dużej przestrzeni to

ale skąd takie informacje,  z tego co podają oficjalnie i nieoficjalnie główne skupisko szczątków znajduje się w jednym miejscu, najbliżej brzegu znaleziono to co przyniosło prądem wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności