Skocz do zawartości

Nóż w kieszeni ...


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Przyglądając się bardziej tej liście niby zapleczy odnoszę wrażenie, że to wielka lipa i kto wie czy nie znajdują się tam przypadkowe domeny "nie związane" dla "zwiększenia efektu" :olaboga:

--

Do tego na aż 720 domenach nie znaleziono ciągu znaków "</body>" co z dużym prawdopodobieństwem świadczy o tym, że nie działają ....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam są normalne strony. I co z tego ,że zaplecze, skoro grafika dopasowana tematycznie, artykuły tematyczne i wcale nie jakiś niskich lotów, link wychodzący do firmy zajmującej się tą tematyką. Wszystko się zgadza. Zaplecze jak normalna strona.

Przyglądając się bardziej tej liście niby zapleczy odnoszę wrażenie, że to wielka lipa i kto wie czy nie znajdują się tam przypadkowe domeny "nie związane" dla "zwiększenia efektu" :olaboga:

Dokładnie, ktoś się chyba po prostu mści za coś i wrzucił wszystko jak leci. Tam są normalne firmowe(niefirmowe też) strony.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ktoś się chyba po prostu mści za coś i wrzucił wszystko jak leci

Do tego na aż 720 domenach z dużym prawdopodobieństwem nie działają ....

Liczył pewnie na to, że ilość na liście zrobi efekt... Prowokacja itd...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto czym się może skończyć pobłażanie w kwestii etyki czy zwykłej przyzwoitości. Google to nie jest dobry wujek i jeśli coś oferuje to tylko dlatego, że ma w tym interes. O czym sporo osób zapomina...

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda podbijać temat i toczyć dyskusje o jakiejś szmacie

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te strony to nie zaplecze ICEA, a w dużej mierze jeden z SWLi publicznych (nazwy nie będę pisał)

Jest tam też sporo stron dużych firm, nie sądzę aby świadomie zgodzili

się być zapleczem lub stroną pod swl.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie, czy ktoś z SQT będzie siedział na 5k linków i odsiewał dobre od złych ? To to samo co wpisać "presel pożyczki" w szukajce, nie wiem czy nie więcej znajdzie do zbanowania :D

Inaczej mówiąc - oby zawsze takie podpierduchy szły do sqt to było by dobrze :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, nigdy wcześniej nie słyszałem o: ICEA.pl

A co, jeżeli to sprytny marketing szeptany? ;p

Obstawiałbym to samo, bicie piany.

Filmy animowane typu explainer video. Najlepszy serwis AGD Gdańsk, jak zepsuje się lodówka, pralka lub inne urządzenie AGD. Organizujemy bezpieczny import z Azji do krajów Unii Europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem o nich... Do mojego dostawcy zadzwonili, że im nie place i dlatego mają wolne miejsce do pozycjonowania tej branży. Pech chciał, że nie wiedzieli, że z tą firmą współpracuję. Telefon do icei do uprzejmych nie należał, jak zwykle zostało zwalone na nowego pracownika :) Oczywiście nigdy w życiu nie miałem z nimi żadnej umowy. Czyli metody mają identyczne, jak ten co walnął im zaplecze. Trafił swój na swego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności