Skocz do zawartości

Dlaczego na "B" zdawałem 2 razy, a na "A" 5...


Herkules

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jest taka tendencja, że ja mam prawo jazdy 30 lat, a tu gnoje po 18 robią prawko w 3 miesiące. Jak to możliwe?! Powinni się uczyć przez 10 lat wszystkich układów jakie są w samochodzie, powinni przez 4 lata odbywać jazdy na torach wyścigowych o różnej nawierzchni i potem można ich puścić do miasta, ale żeby nie jechali szybciej niż 20 km/h, bo jeszcze kogoś rozjadą.

Zobacz @Herkules w jakim wieku można w USA robić prawko i można przez jakiś czas jeździć w ogóle nie mając pełnych uprawnień, a ty się podniecasz, bo jedna babka i jeden egzaminator coś tam zrobili. To jest domena głupich, żeby pod wpływem jednego wydarzenia zmieniać całe prawo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam a jakie jest inne prawo w Stanach? bo nie rozumiem?

1. Egzamin teoretyczny pisemny – w opinii większości rodaków, którzy do niego przystąpili nie jest on specjalnie trudny. Warto jednak zapoznać się z przepisami, zawłaszcza tymi szczególnymi dla danego stanu. Przyda się zatem podręcznik do nauki jazdy lub wspomniany e-learning.

2. Badanie wzroku – wszyscy doskonale wiemy jak ważny jest dobry wzrok podczas prowadzenia pojazdu.

3. Po zaliczeniu tych elementów „kursant” wsiada do swojego auta wraz z egzaminatorem i jadą sprawdzić umiejętności praktyczne kierowcy. Ta część egzaminu również nie należy do

szczególnie trudnych do przejścia.

Jeżeli jednak ktoś ma problemy ze zdaniem egzamin, to przysługują mu trzy podejścia. Po niezaliczonym trzecim egzaminie. Osoba zazwyczaj udaje się na kurs nauki jazdy albo próbuje dalej z tym, że każde kolejne podejście kosztuje 6 USD . Cena godziny jazdy z instruktorem waha się w granicach 50 – 60 USD (141 – 170 zł)

Może chodzi wyłącznie o koszta samochodów? Ewentualnie niskie ceny paliwa?

Tutaj nie chodzi o zmianę prawa, a zlikwidowanie WORD jako podmiotu który ciebie, nas czy przyszłe pokolenia będzie w dalszym ciągu kasował wyłącznie na $ nie dając nic w zamian

Wystarczy spojrzeć na statystki jeśli chodzi o zdawanie w naszym kraju, i co to daje? Że niby ktoś po 30 godzinach jazdy powinien wyjechać na miasto?

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i masa moich znajomych zdawała za pierwszym razem i tych mądrzejszych i tych znajomych, których bym o to nie podejrzewał. Skasowali mnie, za sprawdzenie moich umiejętności poruszania się samochodem, znajomości znaków.

Mimo, że za facetem nie przepadam, to zobacz jak wygląda prawko na Florydzie

W niektórych stana możesz dostać learner's permit nawet w wieku 14 lat.

Wytłumacz mi jeszcze co ma długość posiadania prawka, a umiejętności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne, czy kurs będzie miał 20, 50 czy 100h jazdy to i tak nie nauczy dobrej jazdy - równie dobrze, może go nie być wcale i sam egzamin...

Każde przymusowe kursy, szkolenia itp. (zarówno te pierwsze nauki, jak i późniejsze za karę) to tylko maszynki do zarabiania kasy przez różne firmy.

Doświadczenie zdobywa się praktyką, a ktoś kto nie przejechał miliona km "za kółkiem" nie ma prawa nazywać się dobrym/doświadczonym kierowcą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności