Skocz do zawartości

Program do księgowości


lolki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Od 2 lat używam softu Lefthand, chwalę sobie, do wystawiania samych FV sprawdza sie doskonale, od pozostałych rzeczy jest biuro, jest szybciej i taniej. QFaktura jakoś nie przypadła mi do gustu.

"Dopiero gdy wolna wola znowu zaskoczyła, przerwali bieg po torze przeszkód ich własnej konstrukcji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

symfonia faktura start, 50 zeta kosztuje, bardzo fajny i prosty w obsłudze programik

Czy można tam wystawiac faktury w obcej walucie np w USD, czy można wystawić fakturę proforma i czy można stawkę vat wystawić NP a nie zw. jak w wielu programach??

Niestety demo jest słabiutkie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Symfonii Faktura i Kasa Start nie można wystawić faktur w obcej walucie. Sprawdzone.

A co dokumentowania, to na wszystko musisz mieć kwity. Tak to działa - jeżeli coś wpisujesz do książki/rejestru to na podstawie faktury, itd.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już miałem kupić ale tego nie zrobiłem.

50zł poszło by w błoto.

marek_o jakiego programu używasz bo ja już nie wiem co wybrać, w każdym czegoś brakuje, jeden ma zw. zamiast NP, następny nie robi w obcej walucie z kolei inny ma za krótką nazwę towaru:/

Nie wiem co wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-Web brałem to pod uwagę ale chciałem to szybko mieć, niestety na allegro nikt nie wystawia faktury na ten program a na sprzedaż wysłkową po prostu nie mam czasu ;)

Ps. Podpinam się pod temat, czy wg zusu rozpoczęcie działalności gospodarczej to jest ta data co w zgłoszeniu do ewidencji czy data wykonania pierwszej usługi?

Byłem w zusie z tym pytaniem ale spotkałem się z wyjątkowo życzliwym przyjęciem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam problem przez czekanie na konto :/

Co robić??

Miałem złożyć do 7 dni, minęło 21.

Prawda, że w momencie wpisywania do ewidencję podałeś datę rozpoczęcia minimum o miesiąc do przodu, aby zostawić sobie czas na wszystkie formalności? Jesli nie, to możesz mieć do siebie pretensje.

A konto, to pewnie mBank i oczekiwanie na extra-szybkiego kuriera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak jest min w Mbanku, sam wiem z doświadczenia, w końcu poszedłem do BZWBK i w 30 minut mam konto firmowe. A co do programu do wystawiania faktur, sam poszukuję i moje wymagania są skromne: - stawka nie podlega - edycja całkowitego wyglądu faktury (np taka jak w programie z meteoryt.pl - możliwość edycji templatu w pliku) Co program to którejś z opcji nie ma (nawet podstawowej - stawki NP), może ktoś z Was używa i wie z autopsji o takich opcjach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam problem przez czekanie na konto :/

Co robić??

Miałem złożyć do 7 dni, minęło 21.

Prawda, że w momencie wpisywania do ewidencję podałeś datę rozpoczęcia minimum o miesiąc do przodu, aby zostawić sobie czas na wszystkie formalności? Jesli nie, to możesz mieć do siebie pretensje.

A konto, to pewnie mBank i oczekiwanie na extra-szybkiego kuriera?

Prawda, wpisałem następny dzień. Tak, był naprawdę szybki:/

No niestety tak jest min w Mbanku, sam wiem z doświadczenia, w końcu poszedłem do BZWBK i w 30 minut mam konto firmowe. A co do programu do wystawiania faktur, sam poszukuję i moje wymagania są skromne: - stawka nie podlega - edycja całkowitego wyglądu faktury (np taka jak w programie z meteoryt.pl - możliwość edycji templatu w pliku) Co program to którejś z opcji nie ma (nawet podstawowej - stawki NP), może ktoś z Was używa i wie z autopsji o takich opcjach ?

Zauważyłem to samo z programami, zawsze czegoś brakuje a są to przecież proste opcje.

Byłem w ZUSie, babka nic nie mówiła że się spóźniłem tyle tylko że w tym miesiącu nie opłacam składki chorobowego i w następnym mam do złożenia dwa dodatkowe formularze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazłem w końcu coś w miarę ciekawego.. Faktura VAT 2007 firmy www.rafsoft.net - ma np, można edytować style (w wersji zarejestrowanej więcej rzeczy można edytować). Jest prosty w obsłudze.. Z tego co widziałem można zamówić sam kod rejestracyjny na email lub całą płytkę z dostawą do domu. Na allegro sprzedają widziałem również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności