Skocz do zawartości

Program do księgowości


lolki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dobra znalazłem w końcu coś w miarę ciekawego.. Faktura VAT 2007 firmy www.rafsoft.net - ma np, można edytować style (w wersji zarejestrowanej więcej rzeczy można edytować). Jest prosty w obsłudze.. Z tego co widziałem można zamówić sam kod rejestracyjny na email lub całą płytkę z dostawą do domu. Na allegro sprzedają widziałem również.

Pełną edycję styli mam też w tym mBiuro co podałem a i cena 2x niższa :)

404.tf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mnie prawdę mówiąc programy online nie przekonują - zawsze moje dane są u kogoś i nie wiem czy nie zostaną wykorzystane lub np. nie zostaną utracone podczas awarii.

Jeśli za to ktoś zna coś nie-online co jest godne polecenia i nie kosztuje 200 zł miesięcznie, to proszę o info :D

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie prawdę mówiąc programy online nie przekonują - zawsze moje dane są u kogoś i nie wiem czy nie zostaną wykorzystane lub np. nie zostaną utracone podczas awarii.

Jeśli za to ktoś zna coś nie-online co jest godne polecenia i nie kosztuje 200 zł miesięcznie, to proszę o info :)

Zamówiłem Faktura VAT 2007 firmy www.rafsoft.net.

Ma wszystkie funkcje którę potrzebuję i przystepną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności