Skocz do zawartości

Gdzie po pomoc? Jaka dobra fundacja?


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

Być może będę musiał zwrócić się do jakiejś fundacji o pomoc w związku z chorobą dziecka.

Może ktoś polecić jakąś fundację? Może ktoś korzystał?

Generalnie chodzi mi o dofinansowania do szeroko pojętej rehabilitacji, nie tylko ruchowej.

Słyszałem że są fundacje, które właśnie oferują czasami podopiecznym jakieś rehabilitacje dodatkowo.

Idealnie gdyby był to teren południowo-zachodniej Polski. (Jestem z Wrocławia)

Może ktoś zna/miał do czynienia z dobrymi ośrodkami rehabilitacji dla niemowląt.

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Beer, przeglądałem internet. Bardziej mi chodziło coś na zasadzie że może ktoś korzystał, ktoś z rodziny, znajomych itd. itp.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodałem już wśród znajomych wrocławiaków jeżeli ktoś coś słyszał , bądź miał styczność to mają się odezwać i w razie czego dam namiary.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam dość dobrze chłopaka, który tę fundację stworzył. Myślę, że mogę ich Ci polecić.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności