Skocz do zawartości

Rzeźniczak ukarany za nieobecność na rozprawie dotyczącej "Starucha"!


bogdansenator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zawodnika na pewno. Czy sąd ma prawo być złośliwy?

Chyba Cię już pytałem czy sąd może być złośliwy, może?

Ja też pytałem i jeżeli nawet zgrupowanie Legii nie usprawiedliwia nieobecności na rozprawie, to z 2 pozostałymi sytuacjami jest na pewno inaczej.

Sąd może według Ciebie być złośliwy lub mściwy?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Ten uderzył Rzeźniczaka otwartą dłonią w twarz. Kilka dni później spotkali się i wyjaśnili sobie tę sytuację. Obaj chcieli umorzenia postępowania, ale zostało ono wszczęte z urzędu i rozprawa musiała się odbyć.

Tak z ciekawości jeśli ktoś wie - na mocy którego chorego artykułu nie mogę sobie dać legalnie z kumplem po gębie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mocy którego chorego artykułu nie mogę sobie dać legalnie z kumplem po gębie

Możesz okładać się z kumplem ile wlezie, ale w domu, nie na ulicy, nie w miejscu publicznym. Oczywiście, jeśli kupel Cię później nie podp**rdoli o pobicie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności