Skocz do zawartości

Orbitrek - jesień kondycja ;)


aikmar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

szczególnie 30km w pełnym ekwipunku

Nie, dla siebie regularnie po 1 km na początek. Później coraz więcej. Najważniejsza w uprawianiu jakiegokolwiek sportu ( także na jakimś tam orbitreku) jest systematyczność.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale także charakter.

szczególnie 30km w pełnym ekwipunku...

Regularność - słowo, klucz. Ogólnorozwojowa gimnastyka 25 minut dziennie poprawi kondycję i samopoczucie :)

Nie potrzeba do tego sprzętu i gadżetów.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc zaproponowałem aikmarowi bieganie bo również jestem zdania, że sprzęt prędzej czy później stanie się po prostu nieużywanym "meblem". Dobrze jest poszukać w swojej miejscowości jakiejś grupy, która regularnie biega i już. Poza bieganiem polecam również zajęcia spiningowe - te chyba jeszcze szybciej wytopią część tłuszczu ;). Ale wiadomo musi być regularność i delikatna zmiana nawyków żywieniowych

wywóz gruzu - dla tych co remontują....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biegam (marszo-bieg) 6km.. około 40 min. Kiedyś biegałem na MP więc wiem troche o treningach. Pytam o sprzet Panowie nie z racji lenistwa ale połączenia sportu dwoch osob, szczegóły wyżej, by nie powtarzać się :)

EDIT: Ostatnio padało i w deszczyk biegałem..... ale j/w pytam o sprzęt z dwóch powodów. Osobiście mnie nie straszne zamiecie i śnieg po pas. Ale z czasem trzeba troche zbastować. Tak sądze :P

Masz layout do pocięcia? Wynajmij mnie! Koder XHTML, CSS ---> turbohtml.pl

Darmowe plusy google!! google+1 Zobacz, wejdź: faceplus_banner_88_31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tani orbitrek ale spełnia swoją rolę i jak najbardziej polecam ten sprzęt. Idealnie się nadaje dla kogoś kto nie biegał długo, albo ma dużą wagę bo właśnie nie obciąża stawów. Wykonuje się płynne ruchy jak na rowerze. Stopy są cały czas w jednym miejscu i nie ma uderzenia o powierzchnię. No i ręce pracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy nie da się jeździć na rowerze to trenuję na spiningu. Najważniejsze to trenować to co się lubi i najlepiej mieć jasno określony cel. Ja mam amatorskie zawody MTB, które odbywają się w kwietniu i przez co trenowanie w okresie zimowym ma dla mnie sens większy niż samo dbania o kondycje. Bieganie w deszczu, mrozie wcale przyjemne nie jest i moim zdaniem lepiej trenować w domu.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latem, basen, bieg lub rower. Zimą, basen bieg, narty biegowe...

Taki systematyczny zestaw, wystarczy aby pozbyć się schorzeń i nadwagi... :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzina na korcie = spalonych 1000 kcal

To podobnie jak w bieganiu. Na jedną godzinę (ok. 10km) wychodzi mi między 900 a 1000 kcal. Natomiast przy dłuższym bieganiu w moim przypadku zaczynają dawać o sobie znać kolana (innym stawy skokowe, achillesy, itp). Zaletą orbitreka jest to że mniej obciąża stawy...

Prosty program do fakturowania: finansis.pl/faktury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności