Skocz do zawartości

Orbitrek - jesień kondycja ;)


aikmar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Fajny temat, ja też się muszę w końcu zmobilizować do zamienienia oponki pociążowej na płaski sexy brzuszek ;) Nawet poczyniłam już pierwsze kroki tym kierunku. Mój nowy zakup https://alegratka.pl/ogloszenie/rower-treningowy-magnetyczny-osk-803-22246643.html?h=9de43c4afc4af89a i od tego zacznę kompletowanie domowej siłowni. Jestem zdecydowanie za bardzo nieśmiała, żeby ćwiczyć z innymi babami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A co myślicie o takim "wspomagaczu" ćwiczeń https://alegratka.pl/...f19178dd9d7ddb3 Działa to w ogóle?

Taa jak chcesz wodę wypocić to najlepiej zrobić jak niektórzy pięściarze przed ważeniem. Zakładasz na siebie kilka dresów ortalionowych do tego jakiś czarny worek z wycięciem na kończyny i bieg w słońcu :) od razu kilka kg mniej (szkoda, że samej wody).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nienawidziłem biegać (stanowczo bardziej interesują mnie sporty w których biega się z piłką) jednak fakt jest taki, że nic nie wyrabia tak kondycji i przełamywania słabości (w tym również lenistwa) a to przydaje się bardzo również do innych sportów :) Tak więc jak radzą także koledzy wyżej, połączyłbym bieganie z ćwiczeniami w domu co 2 dzień - drążek, pompki na uchwytach itp. Jak wejdziesz w rytm to nawet śnieg nie będzie Ci straszny, powodzenia!

Zapraszam do skorzystania z darmowej reklamy w Internecie i dodawania ogłoszeń biznesowych w portalu biznesowym solidnypartner.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności