Skocz do zawartości

Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przyznać trzeba, że finał Ekstra Ligi piękny! Czyli Falubaz na mistrza w tym roku, Apator drugi i Włókniarz trzeci ;)

P.S. W tej sytuacji Cieślak może odejść z Tarnowa i zostać trenerem w Częstochowie.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnych akcji z Miedziakiem było już sporo, niestety. Ukarany powinien już być za faul na Emilu.

Chyba nie ma możliwości zdyskwalifikowania zawodnika dożywotnio. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo na torach żółte i czerwone kartki to dobry pomysł, podobnie jak komisarze toru.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz faktycznie pasjonujący - Tomek jak zwykle pokazał klasę, Miedziński jak zwykle za ostro, ale niestety pamiętajmy, że to czarny sport i wg mnie wyniki mają najwięksi wariaci :) - teraz i tak tych wypadków jest mniej, już nie wspomnę że na szczęście tych śmiertelnych jest naprawdę mało dzięki m.in. bandom, moi rodzice pamiętają mecz Polonii (serce boli że spadli) na którym byli gdzie niestety mecz zakończył się tragicznie. Szkoda, że niestety ten piękny sport ma coraz większe kłopoty - kluby zadłużone itd. Jak znam życie to teraz w Zielonej pewnie tor będzie jaki będzie, oczywiście wiadomo o co chodzi ;) kombinowanie itd. i wygra niestety Falubaz.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to teraz w Zielonej pewnie tor będzie jaki będzie, oczywiście wiadomo o co chodzi ;) kombinowanie itd. i wygra niestety Falubaz.

Słuszna uwaga. Przyznać trzeba, że tor na Motoarenie przygotowany był dobrze i równy dla obu stron. Natomiast w Zielonej podczas meczu z Unią Tarnów było ostre kartoflisko- jakieś ścieżki i rynny.

Jeśli chodzi o Miedziaka nawet Ward przyznał, że przydałoby mu się trochę rozsądku i chłodniejszej głowy. Za blisko jest on sytuacji w których pachnie gipsem i w końcu może się zdarzyć nieszczęście (oby jednak nie).

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Się Rydzyki zdziwią jak zostaną rozjechani<br />

Kto się przepraszam zdziwi... Co ma piernik do wiatraka, że się tak wyrażę po toruńsku.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siciliano

Kto się interesuje czarnym sportem, to doskonale wie, że tory są zawsze przygotowywane pod swoich zawodników.

Toruń już podczas meczów wcześniejszych pokazywał, że nie robił kartofliska u Siebie. Co zdarzało się innym drużynom.

Poza tym, ta drużyna ma po prostu pecha w tym sezonie, tak jak miała to moja drużyna, spadając do 1 ligi.

Niestety myślę, że będziemy mieli powtórkę sprzed 6 (zdaje się) lat. I rozsądek mówi, że niestety wygra falubaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma piernik do wiatraka, że się tak wyrażę po toruńsku.

Zabawnie o ujęłaś :) Po stronie Torunia, za Toruniem przemawia raczej większa kasa i ewentualna premia za mistrzostwo oraz to, że Falubaz musi a Apator nie musi wygrać. Dwumecz wygra raczej Falubaz ale w ogóe bym się nie zdzwił, gdyby Torunianie sprawili wszystkim duużą niespodziankę.

Waunek jest jeden- Komisarz Toru musi wykonać dobrą robotę. Jak on spieprzy sprawę to Falubaz może wygrać dużą różnicą punktów. Nam pozostaje zarezerwować niedzielne popołudnie i chłodzić browarki :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikodem jeżeli zaakceptują tor to znaczy, że będą w stanie się na nim ścigać. Stawiam wynik 50:40 dla Falubazu. Największym zagrożeniem będzie Tomek i Darcy, Mam nadzieję, że Miedziński przystopuje trochę, bo sport sportem ale myśleć też trzeba.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności