Skocz do zawartości

Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

https://falubaz.com/S...-Wielkim-Finale

Czyżby wygrana bez wyjechania na tor??

Apatorze, o co chodzi?

Edyta: 10 minut temu zawodnicy Unibaxu opuścili stadion przy ul. Wrocławskiej.

Oznacza to tylko jedno, zwycięstwo bez walki.

Smak złota nie będzie jednak taki jak powinien

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jajca:

Przed g. 18 torunianie pojawiła się niepotwierdzona informacja, że torunianie jednak zawrócili. bo nc+, zagroziła klubowi nałożeniem ogromnej kary za rezygnację z jazdy w finale ligi.

O 18.17 szef Polskiego Związku Motorowego Andrzej Witkowski zagroził Unibaksowi milionem zł kary oraz degradacją.

A wszystko to po Sponsor wstał lewą nogą.

Zachowanie Karkosika, cieniem się kładzie na polską ligę żużlową :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to brak szacunku. Nawet moja żona chciała obejrzeć ten finał, a niezbyt lubi jakikolwiek sport. Włączamy akurat tvn t. ;) a tu jakieś amerykańskie bójki, dzwonię do rodziców bo zapaleni kibice i mówią, że lipa ;) dzwonię do znajomych na stadionie i mówią, że jeszcze większa lipa ;) heh siciliano to dużo tych kodów za walkower?

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to oddaj katalog za free dla pio ;) taki walkower ;)

Korzystając z okazji, jak jest ktoś z zg lub okolic, to próbujemy chociaż raz się spotkać:

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/180488-zielona-gora-spotkania/page__st__15

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no żenada - mój pierwszy mecz na którym byłam to było w 1997 roku o Mistrzostwo Polski wtedy Polonia w Bydgoszczy objechała Gorzów 60:30 ale tamci przynajmniej wyjechali na tor... Powinni komuś jakieś kary przysądzić, trudno trzeba było wyjechać, bawić się żużlem i przynajmniej przegrać z klasą.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ukarani zostali kibice i zawodnicy obu drużyn. Mimo wszystko nie jestem za tym by zdegradować Apator. To zawsze źle gdy jeden sponsor czy prezes ma zbyt duży wpływ na drużynę. Błąd w tym, że Apator oparł swój budżet przede wszystkim na jednym sponsorze/osobie. Mieliśmy Morawskiego (Z.Góra), Rolnickiego (Tarnów), Sokołowskiego (Leszno) a dziś tych panów nie ma a żużel ma się całkiem dobrze.

Dlatego lepiej jest budżet opierać na większej ilości maych i wiernych sponsorów.

A sportowo to był moim zdaniem najlepszy sezon od około 15 lat, szkoda że ten finał wszystko spieprzył.

Wniosek- odebrać srebro Apatorowi, odsunąć Karkosika od żużla na zawsze!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no dla mnie dobrym rozwiązaniem była by degradacja Apatora zamiast Polonii, zdecydowanie, ale niestety...

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności