Skocz do zawartości

Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oj tak sezon 1997 - u nas Gollobowie, Protasiewicz, Gustafsson to była drużyna marzeń, teraz niestety przez władze klubowe mamy żużel jaki mamy, żal serce ściska, gdzie miasto w którym żużel zawsze był ważniejszy od piłki i innych sportów nie ma drużyny którą stać na dobry żużel. Już nie wspomnę ilu dobrych zawodników w Polonii się wychowało.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no dla mnie dobrym rozwiązaniem była by degradacja Apatora zamiast Polonii, zdecydowanie, ale niestety...

Polonia Bydgoszcz, Start Gniezno i Stal Rzeszów spadły w sportowej walce. Pomimo, że Polonia i Stal miały lepszych zawodników niż Sparta. Jeśli zasługują na jazdę w Ekstralidze niech udownią to w sezonie 2014.

Imho, Toruń nie powinien otrzymać srebnych medali i pokryć straty Falubazu i NC plus. Powinien pozostać w nawyższej klasie rozrgrywek, poneważ finał e.ligi wywalczył w sportowej walce (pamiętacie walkę z Włókniarzem). Trzeba pamiętać o toruńskich kibicach i zawodnikach, którzy nie są winni tej afery.

Jestem z Wrocławia więc moje słowa (e: za Apatorem) napewno są obiektywne, ponieważ z zasady Apatora nie cierpię :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę podobna afera była chyba w 1983 czy 1984 roku (nie grzebałem w gów...nym gugle, nie pamiętam dokładnie), wtedy Unia Leszno za zbyt przyjazną postawę względem Stali Rzeszów nie otrzymała wywalczonego DMP. Nie sądzę, by Toruń miałby być zdegradowany. Bo np. niby kto miałby zająć jego miejsce. Rzeszów? Bez sensu. Życzę więc spokojnego rozważenia sytuacji i poczekanie na decyzję władz Ekstraligi.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności