Skocz do zawartości

Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jest kto to Apator Toruń? Karkosik? Dajcie tym, którzy pracowali na sukces przez lata żeby się wzięli w garść i do roboty.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Konferencja prasowa Unibaxu, jak dla mnie pachnie trupem. Pytanie czyja głowa spadnie. Po wpisie jednego z kibiców przypomniałem sobie jak Unibax w tamtym sezonie za wszelką cenę usiłował doprowadzić do wykluczenia Hancocka, który się spóźnił na mecz (nie ze swojej winy) i walkowera: klik.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym sporcie i w każdej dyscyplinie, osławieni "Działacze" to po prostu ludzie związani szeregiem powiązań biznesowo - towarzyskich, a sport w tym wszystkim to dodatek do całości (patrz "MIŚ" ;) ).

Karkosik był zbawieniem, teraz jest przekleństwem, ale jak nie wpuszczać do kluby osoby z tak mocno wypchanymi kieszeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie ważny punkt: na bok kibicowskie animozje bo zamieszanie nic dobrego nie przyniesie. Odsunąć szkodliwych działaczy. Mieliśmy w tym roku wcześniej walkower bo Marcie nie pasował tor w Lesznie.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obwinią, małe kary będą pewnie rzędu kilku tysięcy (a wiadomo jakie miliony idą przy tym sporcie) ale zielona dała wybór, albo zwrot $ za bilety (tak samo Toruń może skorzystać) ja tam nie wymieniam dziś od 10 oddają $ (czy tam od wczoraj) ale 13 października lecą o puchar Fair Play z Włókniarzem Częstochowa (i te bilety się liczą, trzeba tylko wymienić)

O tym cyrku już się wypowiadał ojciec Goloba, na konferencję wysłali jakiegoś entego zastępce tak, że pewnie odstawiam maks 30 tyś kary nic więcej

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie będzie, w tej komisji żużlowej siedzi gościu który rok temu był prezesem Torunia, do kibiców nic nie mam, jak i do stadionu który mają, jak pisałem albo chcesz\ $ za bilet, albo go wymieniasz na Puchar Fair Play z Włókniarzem Częstochowa 13 października, ja tam idę na mecz

Kara to będzie jak mówiłem, kilkadziesiąt tysięcy złotych czyli nic (chyba że NC++ się odezwie ale wątpie) już bez teorii spiskowych bo spotkanie było we wtorek (szefowie sobie pogadali tyle)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy już coś się wyjaśniło ??? i czy nie można właściciela ukarać finansowo a nie klub ?

Ale właściciel klubu reprezentuje i w jakiejś części tworzy ten klub. Co dadzą kary pieniężne dla Karkosika jak gość nawet tego nie odczuje. Trzeba patrzeć na to żeby sytuacja się nie powtórzyła, więc odebranie medalu jest konieczne.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właściciel klubu reprezentuje i w jakiejś części tworzy ten klub. Co dadzą kary pieniężne dla Karkosika jak gość nawet tego nie odczuje. Trzeba patrzeć na to żeby sytuacja się nie powtórzyła, więc odebranie medalu jest konieczne.

Masz rację- https://www.sportowef...e-zalu-i-pokuty

Już sam nie wiem co o tym myśleć. Pamiętam jak chyba z 10 lat temu niejaki Karwan Marek ówczesny szef Apatora zapowiedział, że jego klub wygra 40 (czy 60) meczy z rzędu. Wozil się do czasu aż trafili na Festung Breslau :D

Niekoniecznie więc kasa = sukces. Szkoda tylko, że przez takie pajacowanie traci cała dyscyplina...

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności