Skocz do zawartości

Powiadomienia o nienaturalnych linkach


Mutilator

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem RR 26.09 - do dzisiaj brak odpowiedzi.

Ktoś potrafi odpowiedzieć na moje pytanie zadane 3 posty wyżej? ;)

W tej chwili czeka się nawet do 10 dni roboczych na odpowiedź.

Już tyle razy pisano, że dopóki nie włączą guzika i nie zdejmą ci filtra to linkowanie nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

RR już zaczynają powoli schodzić ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

wyslalem zgloszenie dla storny z www i bez www. Dostalem odpowiedz negatywna odnosnie zgloszenia dla strony z www i przykladowe linki. Czy dostane od google takze odpowiedz dla storny bez www. Zgłoszenie dla strony bez www bylo wysylane 2 dni pozniej. Czy mam wysylac juz nowe zgloszenie? i czy tez dla 2 wersji? nie mam przekierowania 301 bez www na www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam szukam i znaleźć nie mogę.... co w sytuacji gdy:

1. nie ma powiadomienia o nienaturalnych linkach w skrzynce "wiadomości"

2. jest informacja w sekcji "działania ręczne"

3. nie ma przycisku do wysłania RR

pozycje oczywiście poleciały dobry tydzień temu, na szczęście tylko wybrane...

ktoś sie spotkał z takim scenariuszem?

co w takiej sytuacji jak jest kara ręczna bez możliwości na RR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno? przecież to jest informacja w "działania ręczne"

algorytmiczne zwykły nie pojawiać się w GWT....?

Możliwy bug w GWT lub też mejl jeszcze nie został wysłany przez ich system. może taki stan trwac 3-4 dni.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności