Skocz do zawartości

Kościoły źródłem zarazy (bakterie kałowe)


Jacek J.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak przy okazji, wiecie, że kupując Hello Kitty oddajecie dziecko w ręce szatana? :D

https://natemat.pl/60...-w-rece-demonow

Beerbant: z tym pomaganiem przez kościół naszemu krajowi to bym nie idealizował, oni pomagają najpierw zawsze sobie. Za komuny dobrze wiedzieli, że jeżeli nie będą mieli dużego poparcia to po prostu znikną, zostaną zlikwidowani, więc włazili w tyłek społeczeństwu. Teraz jest trochę inaczej.

Piszę o instytucji ogólnie, bo księżą są różni, jednak: "jak wejdziesz między wrony...", więc jak już ktoś zostaje duchownym w KK to w pewnych sytuacjach ma ograniczone pole manewru.

I to co mnie niesamowicie wku*wia to chyba jakaś pedofilska mafia w KK: ksiądz pedofil jest przenoszony z parafii do parafii po cichutku jak za dużo napaskudzi, a ksiądz który zdobędzie się publicznie na jakąś krytykę tej instytucji od razu ponosi bardzo surowe konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etyka o której pisze "racjonalista" w dużej części została zaszczepiona przez kościół wieki temu

Chyba przeżuta i wypluta, nie oni ją stworzyli tylko wypaczyli na swoje potrzeby.

indoktrynacja

Tak, o tym wiedział Hitler, wiedzą komuniści i wie KK.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczesna kultura opiera się w dużej mierze właśnie na Biblii, która jest także nośnikiem zasad moralnych

A świat jest płaski i leży na sześciu krokodylach. Dobra, możemy się tak licytować i tak nie wygra nikt

To rzeczywiście nie mamy o czym rozmawiać. Należysz do grupy fanatyków, do której nic nie dociera.

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wierzyć w coś człowiek musi inaczej się udusi ....

No a co do niektórych rzeczy i przemyśleń to niestety dochodzi się do nich wraz z wiekiem ;)

EOT

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dochodzi do demencji.

Chwalisz się czy usiłujesz wzbudzić współczucie ? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczucie ?

No a co do niektórych rzeczy i przemyśleń to niestety dochodzi się do nich wraz z wiekiem

Oceń sam o kogo tu chodzi, i komu dochodzi wraz z wiekiem.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wnikajac w moje poglady

czytam ten watek i az mnie mdli ... jakis rozsadny mod powinien go zamknac

to tak, jak roztrzasanie co smaczniejsze: maliny czy truskawki

ja lubie truskawki, ale to kwestia gustu i szanuje wsystkich co maja inny smak, jednak szlak mnie trafia, jak ktos z obozu lubiacych maliny za wszelka cene stara sie mnie przekonac, ze mam zly gust ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślubu kościelnego skoro kościół to dla ciebie problem

Zrobiłem to dla żony to raz. Dziecka ona też nie chrzcić, więc skoro ona nie chce, ja nie chce to... A ślub był jedynie po to, aby sąsiedzi i rodzinka żony nie gadali;) Przy tak zacofanym i żyjącym zabobonami społeczeństwie dla świętego spokoju trzeba się poświęcać.

Podpisałeś zobowiązania?

Pakt z diabłem, z czerwonymi rogami, wiesz taki pseudo Minotaur na czerwono.

Jeszcze jakieś inteligentne pytania masz?

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności