Skocz do zawartości

Kościoły źródłem zarazy (bakterie kałowe)


Jacek J.

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba przeżuta i wypluta, nie oni ją stworzyli tylko wypaczyli na swoje potrzeby.

Kiedyś dojdziesz do racjonalnego osądu. No cóż, 20 lat indoktrynacji marksizmem kulturowym zrobiło swoje. Akurat te 20 lat, kiedy chłonąłeś jak gąbka, dorastając.

I to co mnie niesamowicie wku*wia to chyba jakaś pedofilska mafia w KK: ksiądz pedofil jest przenoszony z parafii do parafii po cichutku jak za dużo napaskudzi, a ksiądz który zdobędzie się publicznie na jakąś krytykę tej instytucji od razu ponosi bardzo surowe konsekwencje.

Sprawdzałeś jak się mają statystyki pedofilii w kościele do ogółu społeczeństwa. Od karania są sądy. Kościół jak każda inna instytucja tuszuje takie sprawy, co mają z takim zrobić? Co do krytyki, jak myślisz jaka byłaby reakcja na krytykę partii przez któregoś z jej członków, albo zarządu firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam wodę święconą w słoiku dla księdza aby jak tam co roku wpadał (choć ten to akurat żone ma i rachunki za msze drukuje) aby tam po domu polał, no i tak skosztowałem i nic nie kopie..to ile ona ma mieć procent i co te bakterie powodują jaki efekt "jojo"?

Wyobraźmy sobie teraz, osoba A wychodząca z ubikacji z nie kultury osobistej nie wytarła dłoni pod toalecie, wybiega.,.bo akurat wody w kranie nie ma, spotka na schodach osobę B która je śniadanie podaje jej rękę jako część, na koniec osoba A idzie dalej a osoba B po zjedzeniu kanapki (vel pączka z lukrem oblizuje palce przed monitorem)

ale Legia z Lazio 0:1 na razie..

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności