Skocz do zawartości

Kościoły źródłem zarazy (bakterie kałowe)


Jacek J.

Rekomendowane odpowiedzi

spowiedź służyły

Spowiedź psze kolegi to najstarsza forma terapii - cholernie mądry pomysł wykorzystywany obecnie powszechnie przez psychiatrię i psychoterapeutów :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Autorze tematu, zastanów się ile bakterii kałowych (i nie tylko), zbierasz na sobie każdego dnia, dotykając klamek, podając komuś ręce, korzystając z toalety (własnej, publicznej, w pracy, na uczelni/gdziekolwiek), jadąc komunikacją publiczną, otwierając drzwi w sklepie czy oglądając produkty na półkach.

Nie mówiąc już o kupowaniu żywności takiej jak pieczywo, zmacanej na wszystkie strony.

Nie pamiętam, kiedy ostatnim razem miałem styczność z kościelną wodą święconą, bo chodzenie do kościoła czy branie udziału w takich religijnych zabawach to zdecydowanie nie moja bajka. Ale nie robię afery z powodu bakterii, których większą ilość można znaleźć z dala od kościołów.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skupić wokół siebie duże masy ludzi

Bezmyślnie idące, slepo wieżącę owieczki, które klepią utarte regułki.

Co do wieści o bakteriach to dla mnie to całkiem prawdopodobne. Woda święcona wcale nie jest czysta, zostawcie w szklance wodę na tydzień i sami się przekonacie co w niej zacznie się ruszać ;). Ja nie mówię tutaj o dorosłych, ale o dzieciach, którym rodzice nakazali, aby przed wejsciem do kościoła wsadzić w to "coś" ręce. To z natury nie jest higieniczne...

A i z kryzysem można sobie całkiem dobrze radzić bez mieszania w to wiary.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe. Za czasów studenckich robiliśmy analizę chemiczną owoców oraz warzyw pod względem tego wszystkiego co znajduje się na skórce :) Powiem wam tylko tyle,ze bakterie kałowe, to rarytas :)

Od tego czasu zbiera mnie na wymioty jak widzę,ze np. ktoś kupuję jabłka, odchodzi od kasy i... chapss wgryza się w nie pochłaniając -mówiąc po ludzku - gówienko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezmyślnie idące, slepo wieżącę owieczki, które klepią utarte regułki.

Masz na myśli powstańców, ruchy wyzwoleńcze, sierpień 80, stan wojenny ??

A i z kryzysem można sobie całkiem dobrze radzić bez mieszania w to wiary.

Mowa była o "instytucji kościoła" która pomimo tego jaka jest w sytuacjach krytycznych potrafi coś zrobić dla PL w przeciwieństwie do tych którzy ją krytykują a wcześniej korzystali z "dobrodziejst" tejże "instytucji" i wchodzili jej w (_!_) ...

To z natury nie jest higieniczne

Za dzieciaka jak któremu kanapka spadła na glebę to podnosił podmuchał i wpieprzał aż sie uszy trzęsły, jechało się na wieś brało kuraka otaczało gliną , do ogniska i sie wciągało, jadło się prawie wszystko, piło wode z potoku czy jeziora i różne inne dziwne rzeczy :D.

Pewnie dlatego starsze pokolenia nie "zdychają" jak powieje wiaterek z pyłkami albo w pobliżu przebiegnie jakiś futrzak . Sami sobie zawdzięczamy rozpiździel zdrowotny produkując (i jedząc) coraz więcej gówna w/g junijnych zaleceń ...

Niedługo normalne jedzenie będzie kosztowało majątek a i tak zmiany w matce naturze spowodowały to, że niektóre "smaki" zginęły bezpowrotnie ...

PS

wiecie jak trudno znaleźć kobietę (modelkę) w przedziale wiekowym 18-25 lat bez rozstępów i celulitu ?? Normalnie masakra, kiedyś takich rzeczy nie było i babeczki miały skórę jak dupcia niemowlęcia :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie unkniesz,bo ludzie wszystkiego dotykają. Najpierw ci co zbierają, potem ci co sprzedają i w sklepach każdy maca. .. Dokładnej analizy nie pamiętam, bo to było z 15 lat temu,ale bakterie kałowe, są wszędzie, a w super marketach to już jest prawdziwa masakra ...

PS. Oprócz bakterii kałowych na owocach można znaleźć materiał genetyczny w postaci męskiej spermy, śluzów kobiecych, krwi, śliny itd. :) .

Te ilości nie sa szkodliwe dla zdrowia ( jak organizm jest zdrowy i silny), ale jest to obrzydliwe...

Największa jazda jest z owocami leśnymi, bo wszystkie pokryte są zwierzęcymi odchodami oraz zawierają najwięcej bakterii pochodzenia ludzkiego :) . Jako wnioski podaliśmy,ze zbieracze robią siku i kupkę i zwyczajnie nie myją rąk, a co najgorsze nie mają papieru do tyłka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacjach krytycznych potrafi coś zrobić dla PL

Wybacz mi moje bezczelne pytanie, ale co?

przeciwieństwie do tych którzy ją krytykują a wcześniej korzystali z "dobrodziejst" tejże "instytucji" i wchodzili jej w (_!_) ...

Fakt, krytykuje, a i nie korzystałem z ich domniemanych "dobrodziejstw".

Za dzieciaka

Problem w tym, że żyjemy w dzisiejszych czasach i chcąc nie chcąc musimy się z tym pogodzic. Zgodzę się, że wiele "smaków" utraciliśmy na zawsze - a zjadłbym taką prawdziwą wiejską kiełbasę. Jednak jeśli chcesz się cofać do tego co było kiedyś to owa instutucja była niegdyś źródłem bólu, cierpienia, a krew po dłoniach jej przedstawicieli lała się gęsto.

Więc skupmy się na tym co jest teraz...

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że to kolejny temat zastępczy

Nie doszukuj się wszędzie spisków i Grup Trzymających Władzę. Chciałem tylko podkreślić, że to czym święcą ludzi, domy itp. To co stoi przed wejściami do kościoła to źródło zarazków i ludzie powinni o tym wiedzieć, gdyż bakterie kałowe potrafią wywołać groźne choroby, zwłaszcza u małych dzieci.

No i? Od kiedy ten problem występuje? Jakie to ma znaczenie? Kogo to obchodzi? Myślisz, ze ludzie, którzy chodzą do kościoła od wielu lat nagle przestaną maczać ręce w tej wodzie?

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz mi moje bezczelne pytanie, ale co?

Wybaczam ;) (to tylko kwestia niewiedzy/niedoinformowania - po prostu o takich rzeczach sie nie mówi i nie nagłaśnia ich) - jak już wcześniej wspomniałem zakres pomocy był szeroki od pomocy w ukrywaniu uczestników ruchów wyzwoleńczych / demokratycznych a skończywszy na pomocy finansowej i na przykład prowadzeniu hospicjów ....

Więc skupmy się na tym co jest teraz...

Teraz jest "jazda" po kościele bo kościół jak już wyżej wspomniałem to bardzo "niewygodna" instytucja która pomimo swoich wad zwraca czasami uwagę na to co nam "umyka" w codziennej pogoni za szmalem i karierą i przeszkadza w byciu "robotem" ...

PS

możesz wskazać jakąś inną "instytucję" która jest w stanie skupić wokół siebie tak dużo ludzi (dobrowolnie skupionych dodam) ? Odpowiadając na to pytanie (retoryczne) powinieneś wpaść na to dlaczego ta "instytucja" tak "przeszkadza" , przeszkadza w kontekście tego co wcześniej pisałem o powstaniach, ruchach narodowowyzwoleńczych oraz innych takich ...

O tym, że jako instytucja obarczona jest mnóstwem wad nie zamierzam dyskutować w myśl powiedzenia o tym "kto pierwszy ma rzucić kamieniem" ;)

Uważam po prostu, że trzeba być obiektywnym bo pomimo swoich wad kościół zrobił i dalej robi dużo dobrego dla nas polaków ...

Widzę, że największy problem z tymi bakteriami to mają ci, którzy z tą wodą styczności nie mają.

To jest tak dokładnie, jak z tym niedźwiedziem który kiedy dostał szyszką w łeb to latał po całym lesie i ryczał o niesprawiedliwości a jak leśniczy się wkurw*** za hałasy i spuścił mu kijem solidny wpierd***l to siedział cicho .... :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności