Skocz do zawartości

Kościoły źródłem zarazy (bakterie kałowe)


Jacek J.

Rekomendowane odpowiedzi

W kwestiach światopoglądowych możecie się spierać do nieskończoności i się nie dogadacie. Mimo iż wiem że Beerbant ma rację to też wiem że nikogo (tak jak i ja) nie przekona że jest inaczej,

Zapraszam na pozycjonowanie za granicą  :)


stylem-logo.png- Profesjonalne pozycjonowanie.


  pluseo.pl - Darmowy Audyt SEO dla Twojej strony.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziecko, które macza w tym dłonie przywita się z Twoim dzieckiem ;) Nie widzisz w tym problemu?

Nie. Bo gdybym widział w tym problem, musiałbym widzieć masę innych problemów tego typu. Śmiem twierdzić, że poręcz na schodach w galerii, koszyk w supermarkecie czy siedzenie w autobusie ma niemniej groźnych zarazków. Nie wspominając o publicznych toaletach. Ktoś kto nie pójdzie do kościoła to te same bakterie zostawi gdzie indziej. A dzieci trzeba uczyć zasad higieny.

Czekam w takim razie na kolejne tematy, poruszające racjonalnie problemy w kościele. Może coś w tym stylu: "Czy wiesz, że organista w kościele wydaje dźwięki o częstotliwości bardzo niebezpiecznej dla Twojego słuchu? Chroń swoje dzieci przed głuchotą!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, kościół jako instytucja ma i dobre uczynki na swoim koncie, wsparcie dla nauki, działalność charytatywna – nie neguję tego. Ale porównajmy to z systemem komunistycznym, ile osób skupił wokół siebie (na początku działalności) to raz. Po drugie i on czynił wiele dobrych rzeczy, budowane były szkoły, przedszkola, wprowadzono korzystne dla pracowników przepisy w prawie pracy, wpierał rozwój przemysłu. Mimo tego komunizm uznawany jest za system zbrodniczy, czego również nie neguje patrząc na jego inne działania, ale KK ma również krew na rękach (sądzę, że więcej niż komunizm), a i teraz na wierzch wychodzi masa watykańskich brudów i o DZIWO nikt nie nazywa ich zbrodniczą organizacją. Tamci byli czerwoni, teraz mamy czarnych – pytanie kto z nich jest gorszy?

Coś tu jest nie tak.

Beerbant prawda jest taka, że dla Ciebie KK zrobił wiele, ale nie musi tego poglądu podzielać całość polskiego społeczeństwa. Argumenty masz ogólne, które odnoszą się do konkretnych jednostek organizacyjnych kościoła, a nie całości jako instytucji.

Podczas wojen, powstań i normalni ludzie dawali schronienie uciekinierom, żydom etc. Więc jak trafił się ksiądz, czy dwóch itd. to jak to się ma do całości?

Instytucja ta mi zupełnie nie przeszkadza, ale powinni działać jak każda inna, płacąc podatki, składki ZUS itp. Mogą sobie budować kolejne świątynie, ale nie kosztem wszystkich podatników. Beerbant chcesz płacić na kościół to płać, ale nie wolno tego wymagać od wszystkich (dokonale wiesz o czym mówię).

I nie odbieraj wszystkiego jako atak na swoją osobę ;)

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przekona że jest inaczej

Nikomu nie zamierzam zmieniać światopoglądu ale wypadało by do problemów podchodzić obiektywnie no i co najważniejsze posługiwać się własnym rozumem a nie na podstawie wypocin paru ograniczonych umysłowo półgłówków piszących / gadających na zamówienie czy "pod publiczkę"

PS

Kościół jako instytucja nie jest pozbawiona wielu wad ale wypadało by wspomnieć, że niektórzy jego "funkcjonariusze" w ramach tejże instytucji odwala dobrą robotę ...

I nie odbieraj wszystkiego jako atak na swoją osobę

Bez urazy, ale nie jestem pępkiem wszechświata abym wszystko brał do siebie :D

Beerbant prawda jest taka, że dla Ciebie KK zrobił wiele

Zrobił wiele złego jak i dobrego ale uważam, że nie mogę tego przekładać na moje "sprawy wyznaniowe" ;)

Coś tu jest nie tak.

Ale nikt chyba tego nie neguje ? Mnie zastanawia dlaczego wcześniej nie było takiej "nagonki" na kościół i czy tak naprawdę to jest tematyka i problematyka której rozwiązanie jest kwestią życia/śmierci ... IMHO są pierdyliardy innych ważniejszych spraw ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to, żeby nie było, że się czepiam tylko KK.

CHODZIŁO mi o to, że tak czy inaczej polski sanepid nie działa tak jak powinien, z wodą, owocami itp. A my jako osoby "korzystające" z tych uciech powiniśmy coś z tym zrobić.

Chyba, że dalej chcecie za 6zł kupować grilową robioną z zielonego mięsa;)

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO są pierdyliardy innych ważniejszych spraw ...

Zawsze są ważniejsze sprawy i zawsze ktoś tak twierdzi. Ale to chyba nie przeszkadza mówić o tych mniej ważnych

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polski sanepid nie działa tak jak powinien

Większym problemem są sezonowe smażalnie nadmorskie gdzie smażą nam na starym oleju oraz kłamstwa w sezonie o dostępności świeżych gatunków ryb, które tak sie akurat składa objęte są zakazem połowów.

Paradoksalnie za komuny było lepiej z wyrobami wędliniarskimi ponieważ istniały określone parametry jakie powinny one spełniać ...

Zawsze są ważniejsze sprawy i zawsze ktoś tak twierdzi. Ale to chyba nie przeszkadza mówić o tych mniej ważnych

I zawsze musi pojawić się ktoś kto twierdzi, że każda duperela jest kwestią być lub nie być ludzkości a pryszcz na doopie prezenterki TV jest wydarzeniem godnym pierwszych stron gazet...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Twoje dzieci, że się tak martwisz?

Dziecko, które macza w tym dłonie przywita się z Twoim dzieckiem ;) Nie widzisz w tym problemu?

Myślałem,że mnie zrozumiałeś. Słuchaj idziesz do "Centrum Handlowego" kupujesz jabłka, a na nich znajduje się: sperma , kał, śluzy kobiece, ślina krew itd .... Nie przeszkadza to tobie ?

Mało tego, podając kumplowi rękę nie masz pewności, czy on, aby chwilę wczesniej nie macał swoich genitaliów, albo wpychał palce drugiemu kumplowi do odbytu :) Jak dobrze pamiętam podawano kiedyś wyniki badań,z który wynikało, że ludzie nie myja rak np. po onanizowaniu się lub inny ręcznych gierkach :)

Jeżeli będziemy posługiwali się taką logika myslenia, to dojdziemy do wniosku, że czas zamknąć się w domach i uciekać od ludzi ,ale taki stan to już depresja, albo przynajmniej fobia

Kościół ma dużo wieksze przewinienia, niż bakterie w święconej wodzie, a ta nagonka niczemu nie służy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie za komuny było lepiej z wyrobami wędliniarskimi ponieważ istniały określone parametry jakie powinny one spełniać ...

Teraz też istnieją tylko jakoś łatwiej można ich nie przestrzegać.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz też istnieją tylko jakoś łatwiej można ich nie przestrzegać.

Naprawdę ? Z onetu to masz czy z sanepidu ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zawsze musi pojawić się ktoś kto twierdzi, że każda duperela jest kwestią być lub nie być ludzkości a pryszcz na doopie prezenterki TV jest wydarzeniem godnym pierwszych stron gazet..

Zgadza się.

Paradoksalnie za komuny było lepiej z wyrobami wędliniarskimi

Informacja od tow. Cioska?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja od tow. Cioska?

Tow. Ciosek dość precyzyjnie określił % zawartość różnych gatunków mięs w różnych wyrobach i starał sie tego przestrzegać. Ty w przeciwieństwie do niego zaś jak zwykle piszesz aby tylko pisać ani to potrzebne ani rozwijające ot taka rozrywka dla mas ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty w przeciwieństwie do niego zaś jak zwykle piszesz aby tylko pisać ani to potrzebne ani rozwijające

Ten tekst dopiero mnie natchnął i rozwinął, jak zwykłe z Twoich ust padł celny argument!

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności