Skocz do zawartości

Kościoły źródłem zarazy (bakterie kałowe)


Jacek J.

Rekomendowane odpowiedzi

A Tobie kto dał prawo mówić Katolikom co mają robić ze swoim miejscem kultu ?

On mówił o tematach.

Sądzę, że takie sensacje to pożywka dla głupków.

Widzisz, każdy ma swoje zdanie i to samo można powiedzieć o biblii, mitologiach, czy 90% polskich gazet.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A Tobie kto dał prawo mówić Katolikom co mają robić ze swoim miejscem kultu ? Panie Polaku przez małe "p".

Mam prawo mówić decydować. Chyba, że mi je zabierzesz, ale nie sądzę abyś miał ikrę.

Według Ciebie kto może być polakiem, tylko katolik? Bzdura! Panie katoliku.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba katolików w Polsce jest zawyżona i to moim zdaniem BARDZO. Póki co wszyscy opierają się o dane związane z chrztem, a ten pierwszy akt włączenia "mimo woli" do wspólnoty katolików nie czyni z nich wierzących w przyszłości.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, każdy ma swoje zdanie i to samo można powiedzieć o biblii, mitologiach, czy 90% polskich gazet.

Z całym szacunkiem, ale mnie na prawdę nie obchodzi co myślisz na ten temat. Wierz w co chcesz i myśl sobie co chcesz, ja się w Twoje życie nie zamierzam wtrącać. Bakterie kałowe roznosisz za każdym razem gdy się podrapiesz po czterech literach lub puścisz bąka i robienie z tego sensacji godzi w ludzką inteligencję.

Mam prawo mówić decydować. Chyba, że mi je zabierzesz, ale nie sądzę abyś miał ikrę.

Według Ciebie kto może być polakiem, tylko katolik? Bzdura! Panie katoliku.

Primo, gdzie ja napisałem, że Polakiem jest Tylko Katolik? Nie wkładaj w moje usta słów, których nie wypowiedziałem.

Secundo, Polak i Katolik pisze się z dużych liter. A skoro jesteś Polakiem jak siebie określasz, to powinieneś znać zasady gramatyczne.

Tetrio, kościołów będzie tyle ile wierni zdecydują sobie wybudować, a Ty możesz sobie wylewać żale w internecie i tak tego nie zmienisz.

Quatro, nie będziesz mi mówił co mam robić.

Quinto, życzę miłego dnia.

Quas Primas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rozbić stocznie

2. Rozbić górnikow

3. Rozbić PKP

4. Rozbić miejsca gdzie ludzie mają wspólny interes.

5. Otworzyć granice

Panuje moda na wygodne zycie, bez zasad + zanikają więzi społeczne. Kosciol zaczyna "nie pasować" bo mówi ludziom co maja robić.

@Jacek

Serio, ta woda święcona aż tak Ci przeszkadza? Ubierz rękawiczki (koniecznie gumowe, ze dwie pary najlpiej) przed wyjściem z domu (najlepiej nie wychodź - bezpieczniej).

Tyle lat to jest i nagle ilość "bakterii kałowych" zaczęła przeszkadzać.

Na pomorzu pogoda ładna, spacer polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będziesz mi mówił co mam robić.

To niech płacą na KK tylko wierni, a nie całe społeczeństwo.

sensacji godzi w ludzką inteligencję

Pomijanie tego bo chodzi o KK też godzi w inteligencję i świadczy o całkowitym zaślepieniu...

Kosciol zaczyna "nie pasować" bo mówi ludziom co maja robić.

Mi tylko przeszkadza to, że nie płacą jak normalni przedsiębiorcy podatków, ZUS, tylko utrzymują się w znaczny sposób z podatków, niech utrzymują się z wiernych, tych prawdziwych wiernych i spokój. Niech płacą podatki (normalne, a nie te śmieszne kwoty) i niech sami robią na swoją emeryturę.

Serio, ta woda święcona aż tak Ci przeszkadza

Gdzie coś takiego napisałem. Nie twórz nowych mitów.

Tyle lat to jest i nagle ilość "bakterii kałowych" zaczęła przeszkadzać.

Tyle lat istnieje pedofilia, zoofilia i inne "filie", grypa, pipa i inne pierdółki i to też ludziom zaczyna przeszkadzać? To, że coś wydaje się błahe dla innych ludzi nie znaczy, że jest tym samym dla pozostałej części społeczeństwa.

Na pomorzu pogoda ładna, spacer polecam.

Miłego spaceru.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko przeszkadza to, że nie płacą jak normalni przedsiębiorcy podatków, ZUS, tylko utrzymują się w znaczny sposób z podatków, niech utrzymują się z wiernych, tych prawdziwych wiernych i spokój. Niech płacą podatki (normalne, a nie te śmieszne kwoty) i niech sami robią na swoją emeryturę.

Księża są przecież na ryczałcie. Gdy ostatni raz sprawdzałem kartę podatkową, to proboszcz w parafii do 1500 mieszkańców płacił wyższy podatek dochodowy niż taksówkarz w Warszawie.

Dodatkowo nie wiem co rozumiesz przez płacą jak normalni ludzie, przecież płacą VAT kupując chleb w sklepie jak każdy normalny człowiek.

Quas Primas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z treścią art. 42 ust. 1 ustawy z 20 listopada 1998 r. o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne (Dz. U. nr 144, poz. 930 ze zm.) osoby duchowne, osiągające przychody z opłat otrzymywanych w związku z pełnionymi funkcjami o charakterze duszpasterskim, opłacają podatek dochodowy w formie ryczałtu od przychodów osób duchownych.

tyle odpowiem jedną ręką, co za brednie skąd ludzie je biorą masakra bakterie czego?..a w kranach lecą bakterie "coli" (w moim województwie co chwile o tym mówią, ale jaja bo dopiero jak ludzie zgłoszą)

Zarazą to jest takie gadanie na które i ja już nie mam siły, niedługo powiedzą że Jezus to Supermen, a Batman to Jarek K

Zresztą czy ktoś pije wodę święconą? Czy masz obowiązek moczyć w niej rękę? nie słyszałem o tym

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parafianin

1. «członek parafii»

2. daw. «człowiek zacofany i ograniczony»

https://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2570608

To też pewnie nagonka;) No ale dawniej to dawniej, teraz to teraz.

A żyd, katolik, islamista, buddysta zawsze pisało się z małej litery.

@T-K, ksiądz w parafi, w której się wychowałem (około 3000 mieszkańców) płacił około 400zł co kwartał! Nie odprowadzał pełnych składek do ZUS, nie płacił całego zdrowotnego więc o czym Ty w ogóle mówisz. Nie płacą również podatku od tego co bierze za chrzest, ślub czy pogrzeb, choć teraz US bierze się w końcu za nich kwalifikując to jako usługę dla jednostki, nie dla społeczności.

Dodaj do tego koszt bezsensownego konkordatu...

"Obecnie duchowni, którzy pracują np. w duszpasterstwie, pokrywają z własnej kieszeni 20 proc. składki na ubezpieczenia społeczne (emerytalne, rentowe, wypadkowe) w ZUS a pozostałe 80 proc. płaci za nich Fundusz Kościelny."

A kto płacił na Fundusz Kościelny? Zobaczymy czy wyżyją z odpisów;)

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do tego tematu? Co to za wytłumaczenie? od bakterii w wodzie święconej której de facto się nie spożywa i się nią człowiek nie myje, do zarobków

Odbijam idę odpocząć nie rozumiem takich bredni już

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ma płacić skoro jest na ryczałcie? Myślisz, że dlaczego taksówkarz zamiast płacić 250zł miesięcznie ryczałtu woli iść na KPiR?

Jacku, może zamiast przyczepiać się na siłę załóż sobie temat. "Boli mnie (_Y_) i powrzucam sobie na KK bo tak", nie musiałbym się tyle produkować z tymi bakteriami kałowymi, a z uwagi na Twoją wolność poglądów i wypowiedzi, by nie urazić swoich uczuć religijnych ominąłbym ten temat szerokim łukiem.

Quas Primas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wspólnoty katolików nie czyni z nich wierzących w przyszłości.

Mnie bardziej interesują dane liczbowe dotyczące tych niewierzących którzy przed śmiercią "wołają księdza" .... Niestety one nie są nigdzie publikowane ani nawet zbierane ... ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej interesują dane liczbowe dotyczące tych niewierzących którzy przed śmiercią "wołają księdza"

Strach nie czyni z nich katolików.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności