Skocz do zawartości

Jakie reklamy polecacie?


beRRo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakie polecacie reklamy? Mam stronę, na której jest dziennie ponad 500+ uników dziennie, tematyka muzyczno informacyjna, pliki mp3, zippy. Siedzę w sieci pp.freebiz.pl lecz to reklama CPM. Szukam również dobrej reklamy cpm, za pobranie pliku, bądź CPC - stawka może być obojętna. Wypłaty realizowane na rachunek bądź paypal. Czekam na propozycję, te pewne bo dużo serwisów nie wypłaca, badź źle nalicza wejscia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dużo pobrań to może w miejsce bezpośrednich linków do pobrania wstawić jakiś skracacz linków z reklamą, np. adf.ly (nie mam na myśli tej konkretnej, podaję tylko przykład)?

Tylko nie traktuj mojej propozycji dosłownie, raczej jako luźny pomysł/uzupełnienie innych - nie mam pojęcia, jakie są teraz stawki w tych sieciach i która z nich jest najlepsza.

Nie umiem też powiedzieć, na ile jest to irytujące dla użytkowników - musisz zrobić rozeznanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematyka muzyczno informacyjna, pliki mp3, zippy

Spróbuj RevenueHits... Fajne mają reklamy CPC, takie typu "Pobierz", "Download" itp. więc może być dobra klikalność.

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności