Skocz do zawartości

slowa klucze do pozycjonowania


artek86

Rekomendowane odpowiedzi

witam

adres mojej witryny to www.komputerowyserwis.eu

myslalem nad slowami kluczowymi:

serwis komputerowy, naprawa komputerów, naprawa laptopów

naprawa komputera katowice, naprawa laptopa katowice

pogotowie komputerowe

Moja firma zajmuje sie naprawa komputerow/laptopow i nie tylko, jak rowniez sprzedaza urzadzen kosemetycznych na allegro.

W pozycjonowaniu chcialbym sie skupic glownie na serwisie, jak mysliscie czy pozycjonowac strone na ogolnych frazach czy doprecyzowac miejscowosci np. katowice, sosnowiec, myslowice czyli okolice? Czy moze np. dopisac slask tylko?

Przy wyborze firmy/osoby ktora mi bedzie pozycjonowac na co zwrocic uwage? Wydaje mi sie ze na pewno lepiej placic za efekty prawda?

Uzywam google adwords mam tam wpisane slowa kluczowe ogolne jak rowniez doprecyzowane a w lokaliacji mam slask i katowice z przewaga na katowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowa kluczowe teraz w seo nie mają takiej mocy jak kiedyś można nawet obejść się bez.

Tak, teraz pozycjonuje się obrazki bo czytać potrafi coraz mnie osób (myśleć zresztą też co widać po Twojej wypowiedzi) ....

W pozycjonowaniu chcialbym sie skupic glownie na serwisie, jak mysliscie czy pozycjonowac strone na ogolnych frazach czy doprecyzowac miejscowosci np. katowice, sosnowiec, myslowice czyli okolice? Czy moze np. dopisac slask tylko?

Naprawisz mi laptopa ? (jestem z Gdańska) ....

myslalem nad slowami kluczowymi:

Pomyśl jak Ty byś szukał gdyby się Tobie zepsuł laptop/komp (zakładając, że robisz na co dzień coś innego)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowa kluczowe teraz w seo nie mają takiej mocy jak kiedyś można nawet obejść się bez.

Tak, teraz pozycjonuje się obrazki bo czytać potrafi coraz mnie osób (myśleć zresztą też co widać po Twojej wypowiedzi) ....

myslalem nad slowami kluczowymi:

Pomyśl jak Ty byś szukał gdyby się Tobie zepsuł laptop/komp (zakładając, że robisz na co dzień coś innego)

Wpełni popieram wypowiedzi.

Jeżeli pytasz się o jakość słów kluczowych mając do dyspozycji adwords tzn. że jesteś początkujący. Lepiej byś komuś zapłacił za optymalizacje bo uwierz mi stracisz na czasie.

Najlepiej zacząć od lokalnego rynku, co ułatwi Ci późniejsze pozycjonowanie na wiekszy obszar. W czym nie widze sensu :)

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dziekuje za pomoc wybralem takie slowa kluczowe - głownie z mojego regionu

naprawa komputerów chorzów, serwis laptopów chorzów, naprawa laptopów chorzów, naprawa komputerów będzin, serwis laptopów będzin, naprawa laptopów będzin, naprawa komputerów sosnowiec, serwis laptopów sosnowiec, naprawa laptopów sosnowiec, naprawa komputerów mysłowice, serwis laptopów mysłowice, naprawa laptopów mysłowice, naprawa komputerów katowice, serwis laptopów katowice, naprawa laptopów katowice, naprawa komputerów tychy, serwis laptopów tychy, naprawa laptopów tychy, pogotowie komputerowe katowice, pogotowie komputerowe mysłowice

firma pozycjonujaca wczesniej zaproponowala mi platnosc za efekty, ale z racji tego ze doszlo sporo slow kluczowych zaproponowala mi teraz 250netto abonamentu z umowa na pol roku z zastrzeżeniem ze po 3 miesiacach wspolpracy w przypadku braku efektow moze zerwac umowe. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krążenie pomiędzy Chorzowem, Katowicami, Tychami, Mysłowicami ile czasu zajmuje ? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to?

Napieprzanie linkami z automatu po śmietnikach niewiele kosztuje, potem są znacznie większe koszty przy segregacji śmieci (przekonaliśmy się o tym wszyscy przy wprowadzeniu "ustawy śmieciowej") :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na oko, to za te frazy to min 300-400 abonamentu. A tak na porządnie to 500-600. Chyba, że część już wyszła.

Poza tym policz sobie koszty działalności w tylu miastach. Może lepiej najpierw zająć się jednym i stopniowo rozszerzać działalność?

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na oko, to za te frazy to min 300-400 abonamentu

Co ja pacze!

Pacząc na oko masz ok. 20 fraz, pierwsza oferta to ok. 13 zł / fraza, druga 20 zł /fraza.

Patrząc na oko to nie starczy nawet na porządne teksty - ale to moje oko, może źle pacze.

Edit: sorry, druga to nawet 30 zł / mc :) hehe

Skuteczne seo zaistniejw.net, długo, drogo, solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zawsze dziwi (choć sam się dziwie że jeszcze mnie dziwi), jak klient rozwój swojego biznesu opiera na firmie która robi mu "najlepszą" wycenę, nie myśląc o konsekwencjach tego wyboru. Nie wiem jakie tam u was są stawki za serwis komputerowy ale tu w centralnej części PL to startuje od 80-100zł za godzinę serwisowania. O ile nie jesteś partaczem i potrafisz coś tam naprawić, zostawić po sobie dobre wrażenie u klienta - to masz szanse na dynamiczny rozwój. Dam Ci radę - za darmo, niech stracę te 100zł (doceń to!) - jeśli ilość Twoich klientów w dużej mierze zależy od widoczności w Google - nie sugeruj się tylko ceną - wręcz przefiltruj te które są nazbyt atrakcyjne, chyba że łudzisz się że ktoś za takie kwoty na poważnie poświęci więcej jak 15 minut w miesiącu na Twoją stronę.

Skuteczne seo zaistniejw.net, długo, drogo, solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vax ile Ty masz lat 3 ?

Chłopak chce się czegoś dowiedzieć, a Ty jakieś wywody z krypty urządzasz, które w rzadnym stopniu nie są pomocne. Wystarczyło mu napisać: chłopie takie rozwiązanie jest nieopłacalne.

artek86

Po pierwsze jak chcesz złapać rynek powinieneś zadbać o swoją stronę:

https://www.komputerowyserwis.eu/

To co jest teraz nie pozwala nia nic, bez optymalizacji.

Jeżeli chodzi o jakieś abonamenty to w Twoim przypadku nie ma najmniejszego sensu bo konkurencyjność na Twoje frazy nie jest duża.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na oko, to za te frazy to min 300-400 abonamentu

Co ja pacze!

Pacząc na oko masz ok. 20 fraz, pierwsza oferta to ok. 13 zł / fraza, druga 20 zł /fraza.

Patrząc na oko to nie starczy nawet na porządne teksty - ale to moje oko, może źle pacze.

Edit: sorry, druga to nawet 30 zł / mc :) hehe

Połowa tych fraz wyjdzie optymalizacją. oczywiście jak strona będzie dobra. Oczywiście tak jak pisałem, są to ceny "na oko".

.

Jeżeli chodzi o jakieś abonamenty to w Twoim przypadku nie ma najmniejszego sensu bo konkurencyjność na Twoje frazy nie jest duża.

A przeciwnie. Za efekt zwykle stawki są wyższe, bo trzeba sobie "odbić" pracę za darmo i koszty. Więc przy frazach które wyjdą szybko, abonament może być zdecydowanie tańszy,

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriss06 świetne rozwiązanie, polecasz koledze co ma zerowe / niskie pojęcie o SEO żeby zaczął od optymalizacji własnej strony gdzie na pierwszy rzut oka widać, że nie ma pojęcia o co w tym chodzi :) równie dobrze możesz mu napisać żeby sam się wypozyjonował bo konkurencja słaba.

Te "wywody" pisałem do @Artek86 - o ile cokolwiek zrozumiał to wyjdzie mu na dobre, Ty najwyraźniej nic nie zrozumiałeś. Co więcej pisanie, że sposób rozliczania warunkujesz konkurencyjnością, tylko potwierdza moje domysły co do Twojej osoby, dalsza nasza dyskusja nie ma sensu EOT

@KMlody84 - jasna sprawa, kwestia ceny wykonania optymalizacji (co w tym przypadku oznacza zrobienie strony praktycznie od zera).

Skuteczne seo zaistniejw.net, długo, drogo, solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności