Skocz do zawartości

slowa klucze do pozycjonowania


artek86

Rekomendowane odpowiedzi

@Vax Zgadzam się, że nowa strona by się przydała, szczególnie pod kątem atrakcyjności dla użytkownika :-) A do SEO przy okazji.

Tak czy inaczej, jedna rzecz to optymalizacja witryny, druga rzecz sam abonament za SEO. Wiadomo, że trzeba patrzeć na każdą stronę indywidualnie.

@artek86 Zacznij od poprawy swojej witryny, bo co z tego że dotrzesz do klienta, gdy on od razu z tej strony wyjdzie. Co do opłacalności pozycjonowania - przeanalizuj sobie kampanię Adwords, którą masz. Będziesz wiedział w które miasta warto inwestować.

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona zostala ostatnio zmieniona, zrobilem ja na joomli. Edytowalem ja troszke i usunalem bledy (w3c) - jedynie bledy z sliderem fb wystepuja teraz.

Jest az tak zla - prosze zerknac jeszcze raz www.komputerowyserwis.eu

Dodalem na stronie rowniez slowa kluczowe w metadata

Co jeszcze musialbym zrobic zeby ja zoptymalizować?

Co do pozycjonowania to zalozylem nowe zlecenie i opisalem szczegolowiej czego wymagam oferia

Na google adwords faktycznie wpisalem sporo zapytan z roznymi miastami nieopodal mojego zobaczymy ktore maja najlepsza skutecznosc bede sie tym sugerowal w wyborze do pozycjonowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolego, że jesteś z mojego regionu więc Ci co nieco podpowiem.

Chorzów, Mysłowice, Bytom, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Czeladź, z tymi frazami lokalnymi poradzisz sobie samodzielnie bez większych problemów.

Spory rynek zbytu zawsze będzie pod: Katowice, Sosnowiec, tutaj warto kogoś wziąć, kto Ci to porządnie zrobi, nie będzie to drogie, bo to proste frazy lokalne. Wielkich pieniędzy też Ci nie przyniosą, bo tak naprawdę rynek u nas jest cholernie ciężki.

Zastanów się jeszcze nad Gliwice, Rybnik, Tychy, też prościutkie rynki a mogą kilku klientów miesięcznie przynieść.

W Twoim przypadku w odniesieniu do naszej aglomeracji, konieczne jest niestety działanie na szeroką skalę. Większość fraz zrobisz samodzielnie, jeśli nie wiesz jak, poczytaj. Pozostałe zleć komuś konkretnemu.

Pozdro i powodzonka.

A tak BTW, skąd jesteś bo mam lapka do wyczyszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności