Skocz do zawartości

Sunrise System usunął katalog Wojtka Olejniczaka


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nazywanie innych forumowiczów "znafcami" przez moderatora jest na miejscu?

Ach ci userzy ... raportują wszystko jak leci :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ten raport pisać? ;)

hahahaha

to jak można to kupiłem za zero zyka

tadeuszrydzyk.pl

napiszę o praniu pół bańki i podpieraniu się religią przy malwersacjach finansowych ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w/g powyższego powinno być sporo procesów o domenę np. jankowalski.pl

W przypadku rejestrowania adresów z imionami i nazwiskami osób znanych i popularnych sprawa jest jasna. Taka praktyka jest niezgodna z prawem i rejestrację można skutecznie unieważnić.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Sądu Polubownego.

Co do zasady, trudno taką praktykę uznać za niezgodną z prawem. Każdy przypadek trzeba więc rozpatrywać oddzielnie: osoba skarżąca będzie musiała wykazać, że abonent adresu internetowego wykorzystując nazwisko narusza jej dobra osobiste lub też istnieje uzasadnione zagrożenie takim naruszeniem.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Sądu Polubownego.

Co do zasady, trudno taką praktykę uznać za niezgodną z prawem. Każdy przypadek trzeba więc rozpatrywać oddzielnie: osoba skarżąca będzie musiała wykazać, że abonent adresu internetowego wykorzystując nazwisko narusza jej dobra osobiste lub też istnieje uzasadnione zagrożenie takim naruszeniem.

Katalog Wojtka

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berbuś nie brnij bo zabrniesz... Katalog Wojtka? WTF? Czy jeden Wojtek Olejniczak chodzi po tej ziemi? Katalog Wojtka i chu.... nic Ci do niego, a jak już chcesz się robić na białego rycerzyka co podpier...a cudze zaplecze to sobie spraw niklowaną zbroję, bo przez tą zardzewiałą, którą w tej chwili posiadasz byle lama po 2 latach [prawa się przebije. TYLE w temacie.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake

W chwili gdy moderator kasuje raporty na samego siebie to widac, ze trzeba po prostu olać to miejsce i Ci to samo proponuje. Nepotyzm i hipokryzja - trzeba poczekać aż to pokolenie minie.

Liluś ... nie skasowałem żadnego raportu na Siebie - nie brnij jak inni w ślepą uliczkę bo skoro nie wiesz jak są podejmowane działania do osób, na które składasz raport a są one mordkami to po co dorabiasz do tego swoją radosną twórczość ? I tak powstają właśnie bajki o brzozach ...

Co do reszty - każda strona ma racje dopóki sąd nie wyda decyzji, potem nie będzie odwołania do którejś tam instancji , apelacje i kasacje ... dopiero wteyd można będzie uznać że moja prawda jest mojsza.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blejkuś , może nie zabieraj głosu na sprawach o których nie masz bladego pojęcia i zerowe doświadczenie :) , rozumiem Twoją potrzebę ale szkoda pary ,zrozum, że pewne rzeczy leżą poza Twoją percepcją i pogódź się z tym :D (będzie Ci łatwiej) ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wyjaśnienie jest na blogu tutaj brak możliwości edycji. Teraz kolej na wyjaśnienie jak wykorzystują nieznajomość geo u klientów i pare innych smaczków ;P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro macie wszystko wyjaśnione to zamykam.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności