Skocz do zawartości

Odpoczywacie?


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jaja to miałem w ten wekend, dąbrówka., zielona góra 3 motocyklistów zatrzymanych 6:28 rano!! (w tym ja ;) niby do świateł i hamulców się czepiali, ale jak to mówiłem w innym temacie, żeśmy z francuskimi motocyklistami kiedyś strajkowali, no i nasz kraj (bośmy chcieli te policyjne i budżetowe związki zawodowe wygwizdać w stolicy, mieliśmy zrobić kontrmanifestacje manifestacji która jest śmieszna, i dopinguje i jeszcze lepszy śmiechem olać nasz rząd)

Więc mnie pan "władza skuwał" tak, że mi palca w 3 miejsca złamał to pikuś..;) pospałem sobie do soboty na "dzielni" (myślałem że do poniedziałku, ale tam się prokurator zjawił bo w zielonej była impreza z odbiciem tam od jakiegoś konkubina syna) a że służba zdrowia jaka jest taka jest..prześwietlili mnie..dopiero w poniedziałek..

Chyba mnie kciuka w śruby wrzucą to dopiero jaja i wypoczynek ale powiem tak..

PiSPO to jedna nacja..

Mam sprawozdanie z policji, że niby prędzej miałem złamanego palca (jak wracałem 10 minut z pracy nocnej ze zdrowym)

ale składali mnie wojskowi ze 105 w Żarach..

A więc jedni mnie złamali drudzy złożyli ;)

Info o obu akcjach znajdziecie w waszych ukochanych góglach ;) ja wam tylko swego palca wrzucę

Czujeta to łamał, skręcał i mówił..ja tu rządzę (maks 75 kg, i 170 cm wzrostu i to w sprzęcie)

(dokumentów nie mogę pokazywać, bo tam jakieś postępowania i ble ble..)

i wiecie co? jestem bardziej wygrany niż ci związkowcy..

w7vpubsk8ao8_t.jpg

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpoczywacie

Nie, pijemy :D

ale coś z tych klimatów jak najbardziej ;)

Nie ma to jak plastikowy gnat z odpustu przy jacku :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To obok jacka to CZ czy też może Crossman?

Beretka ;)

Nie ma to jak plastikowy gnat z odpustu przy jacku

Blejkuś Twoje zabawki wszyscy znają nie przypominaj o nich :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się cieszyć, że ludzie w weekend mają inne zajęcia niż siedzenie przed kompem. Korzystanie z ostatnich chwil wakacji/lata jest bardziej wskazane niż kiszenie się przed monitorem :-)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwa to u mnie nie doświadczysz ale coś z tych klimatów jak najbardziej ;)

cigc.jpg

Rozumiem, że Jack wyłącznie z lodem i w spoko towarzystwie przy dobrej Muzie. Jeśli tak popieram jak najbardziej.

P.S. Zdjęcia robisz Canonem chyba? Coś dokupiłeś ze sprzętu- obiektywy?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Jack wyłącznie z lodem i w spoko towarzystwie przy dobrej Muzie. Jeśli tak popieram jak najbardziej.

Ja nigdy do Jacka i jemu podobnych nie dodaję lodu. Być może nie spożywam zgodnie z zasadami (szeroka szklanka, rozkręcić w celu wydobycia aromatu - sorry, ale wolę sobie od razu na początek 150 ml nalać i sączyć powoli). A lodu nie dodaję, bo się rozpuszcza i niszczy smak, za to kilka chwil w zamrażarce butelce dobrze robi (wiem wiem, to też wbrew regułom).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia robisz Canonem chyba? Coś dokupiłeś ze sprzętu- obiektywy?

Cały czas starą 550 tką D ;)

Beer a która to beretka jest?

Px4 Storm, obiektową mam waldka P99

bardziej wskazane niż kiszenie się przed monitorem :-)

Zdecydowanie ;) , ja teraz szykuje sprzęcior na sandacza i rano trochę pobiczuje Wisełkę :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia robisz Canonem chyba? Coś dokupiłeś ze sprzętu- obiektywy?

Cały czas starą 550 ;)

A jakieś nowe szkiełka? Robisz fotki w trudnych warunkach oświetleniowych, dlatego pytam ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siciliano ja jutro na finał idę z tymi nieszczęsnymi dwoma palcami :P

Piszę dalej ale o 30% wolniej ;) a kawa zbożowa dalej nie pocukrowana u nas w zielonej na rańca ;)

co do powyższego to mam to samo pytanie, zdjęcia apetyczne ale gdzie no ten tego..te no yyyy "koleżanki" ;) bo na nie można dłużej okiem rzucić niż na kiełbasę białą co w minutę bym zjadł (buraki parzyłem ostatnio, tak że ćwikła będzie własna ;)

Miłego wieczora

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności