Skocz do zawartości

Brawo MaxPan!


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Syf był, to fakt. Teraz może będzie lepiej, mam nadzieję.

Korzystając okazji, że jestem przy głosie to zgłaszam wniosek o usunięcie działu Polityczne.

Tam to dopiero jest syf, wychodzi na wierzch nasze polactwo. ;)

Jest to forum specjalistyczne, a nie polityczne.

Taki mały wniosek mam. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O poziomie dyskusji na PW tez nie wspominam

Ponieważ MaxPan sugeruje (obrażając mnie) że moje posty są niskich lotów wklejam całą rozmowę, jak to niby mu naubliżałem (czy nie wiem co zrobiłem?), niech każdy sobie oceni

witaj użytkownicy skarzą się ze podbijasz sobie temat wklejasz tabelki z statystykami ( to można robić co dienie ale i tak nic to nie daje), wiec nie rób tego bo będę musiał dać urlop. Pozdrawiam

A więc logika moderatora MaxPana - wolno wklejać statystyki, ale ja Cię i tak za to zbanuje, jak będziesz robił to co Ci wolno.

Moja odpowiedź:

Chyba żartujesz. Prezentuje statystyki i wyniki moich katalogów i precli. Po to mam swój temat. Albo odpuścisz albo zgłaszam administracji.

MaxPan

straszysz mnie?

Ja

Bronie się przed Twoją nadgorliwością. Przesadzasz i to znacznie.

Max (brak argumentów - to trzeba donieść)

przekazałem wszytko również z PW do administracji

Ja (lekka ironia:)

Świetnie, ja napisałem nawet temat, żeby każdy mógł ocenić:

I to byłoby na tyle, wyraźnie w temacie napisałem, że doceniam pracę moderacji w kwestii usuwania multikont i spamu, więc nie sądzę by mój post był jednostronny. Również zamiast od razu biec na skargę starałem się rozwiązać sprawę 1 na 1, bez wikłania osób trzecich.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron i sklepów internetowych -> grafpa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, szkoda słów... Jak bym słyszał rozmowę w piaskownicy...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(obrażając mnie)

Bez urazy ale nie jesteś pępkiem wszechświata (daj szansę innym) :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, ja jestem jednym z tych, którzy zgłosili posty Achila do moderacji. Chłopiec podbija sobie wątek dodając jakieś pozbawione sensu teksty o swoich planach oraz screeny ze statystykami. Każdy może sobie wklejać dowolne zrzuty ekranu, ale to już jest przesada, by tak nachalnie sobie wątek podbijać w nadziei, że upoluje się kilku dodatkowych klientów na multikody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej Cię boli to Lesiu że pół roku temu/rok temu (?) nie pozwoliliśmy wstawiać do treści wpisu linków do innych stron i musiałeś je usunąć? Zaiste podziwiam Twoją zaciekłość. Zachowanie właśnie chłopca.

Straszne podbijanie - mój temat był czwarty od góry.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron i sklepów internetowych -> grafpa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas na pomorzu kaszubów biją ...... :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest rozważana opcja zakmnięcia działu politycznego z uwagi na panoszącą się tam fekalioplastykę.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zamykajcie , bedzie przynajmniej spokój :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Korzystając okazji, że jestem przy głosie to zgłaszam wniosek o usunięcie działu Polityczne.

[...]

No co Ty... przecież ten dział to pure fun :D Jak kogoś interesuje wyłącznie SEO to może tam w ogóle nie zaglądać.

Natomiast jak się zlikwiduje dział polityczny, to i tak od czasu do czasu mogą się pojawiać jakieś odniesienia do polityki (bo to przez Tuska tak jest, Kaczyńskiego albo tego owego).

Niech sobie zostanie i tamtędy para uchodzi, jedno co bym zmodyfikował - to za przeginanie ostrzejsze kary niż w innych działach, tak, żeby moderatorzy nie mieli za dużo roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan nie bedzie miał gdzie pisać.

I to będzie największy ból tego forum, kto będzie tworzył wartościowy content przyklejając linki z onetu :(

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan nie bedzie miał gdzie pisać.

I to będzie największy ból tego forum, kto będzie tworzył wartościowy content przyklejając linki z onetu :(

Plus pierdyliard :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności