Skocz do zawartości

Brawo MaxPan!


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

Skasowanie działu politycznego nie będzie dobrym rozwiązaniem. Ta część forum jest swoistym wentylem bezpieczeństwa, gdzie wielu użytkowników może zmniejszyć swoje ciśnienie dokonując aktów słownej przemocy na "niewinnych" politykach i ich jakże racjonalnych decyzjach.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dokonując aktów słownej przemocy na "niewinnych" politykach i ich jakże racjonalnych decyzjach.

Za tą cześć wypowiedzi zaplusował bym Ci ale nie mam już takiej skali na liczniku , nawet +pierdyliard to za mało :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam, że jeżeli byłaby decyzja o zlikwidowaniu tego działu to praktycznie trzeba by też zlikwidować pogaduszki w ogóle.

Sytuacja zero-jedynkowa, albo forum jest totalnie SEO i wzmianka o czymkolwiek innym = kara, albo robi się jakiś osobny dział na tematy niezwiązane.

Wyjście pośrednie IMHO tylko pogorszy sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer pretensji nie można mieć. Decyzja modera jest jak wiadomo bezapelacyjna i to moderzy wyznaczają jakość, w końcu są niejako reprezentatami forum. Siedzę na wielu forach i widzę, że na szczęście tutaj się coś zaczyna dziać w kierunku oczyszczenia treści z tego bałaganu* w przeciwieństwie do innych for).

Widze dzień bez podlizywanka, to dzień stracony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkaszka żadne podlizywanie bo po co mi to do szczęścia potrzebne. Ani nic na tym nie zyskuję ani nie tracę. Cieszę się jednak, że temat podchwycił, bo dopiero teraz ludzie zauważyli, że zaczyna się powoli robić porządek. Wiadomo, do ideału daleka droga, ale przynajmniej widać światełko w tunelu.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest tak, że najwięcej krzyczą Ci co mają najmniej konkretnego do powiedzenia.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer pretensji nie można mieć. Decyzja modera jest jak wiadomo bezapelacyjna i to moderzy wyznaczają jakość, w końcu są niejako reprezentatami forum. Siedzę na wielu forach i widzę, że na szczęście tutaj się coś zaczyna dziać w kierunku oczyszczenia treści z tego bałaganu* w przeciwieństwie do innych for).

Ile ty chłopcyku mas latek? `14,5 ?

Z obserwacji moich forów wiem tylko jedno, że moderator musi być jak sędzia piłkarski, czyli najlepiej, aby był niewidoczny.

Jeżeli ktoś zauważa prace moderatora, tzn. tylko tyle, że coś jest nie tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności