Skocz do zawartości

Brawo MaxPan!


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Skasowanie działu politycznego nie będzie dobrym rozwiązaniem. Ta część forum jest swoistym wentylem bezpieczeństwa, gdzie wielu użytkowników może zmniejszyć swoje ciśnienie dokonując aktów słownej przemocy na "niewinnych" politykach i ich jakże racjonalnych decyzjach.

Mało tego, tematy kościelno/polityczne przeniosą się do Pogaduszek jak to było wcześniej. Chyba jest możliwość filtrowania forum i ominięcia niechcianych działów? Pytam bo nie wiem, nie sprawdzałem.

P.S. Jak tu pusto bez Bogdana, jego hamerykańskiego luzu i linków prowadzących do Ważnych tematów :olaboga:

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy kościelno/polityczne z Pogaduszek można w łatwy sposób przenieść do kosza lub usunąć. Przecież do takich czynności są moderatorzy. Roumiem, że spadnie frekwencja na forum, ale na Boga nie wciskajcie tematyki rodem z SE lub Faktu na forum o pozycjonowaniu.

Jestem przekonany, że zamknięcie tego działu odsieje znaczną część "pozycjonerów".

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlafrock@

"Jestem przekonany, że zamknięcie tego działu odsieje znaczną część "pozycjonerów"."

Jak widać są tacy co mają sporo czasu i muszą gdzieś go ulokować :)

Tłumaczenia przysięgłe z języków: rosyjski, ukraiński, gruziński.

link zdjęty :) Zdjąłem linki z profilu do swoich katalogów info priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko muszę potwierdzić, że na forum jest sporo niewartościowych/małowartościowej treści. Staram się w miarę codziennie wejść na PiO i przeklikać kilka-kilkanaście tematów, raz na parę dni gdzieś napisać.

Ale zastanawiają mnie osoby które wypowiadają sie w 7-8 wątkach na 10 przejrzanych. Już pomijam co piszą, bo czasem coś wnoszą - czasem mniej ale generalnie piszą by pisać. Mam wrażenie, że takie osoby by (prawie)wszędzie swoje 3 groszy wrzucić muszą z pół dnia aktywnie siedzieć na forum dzień w dzień (nie szkoda życia?). Przez to, wątki się niepotrzebnie rozrastają i nieproporcjonalnie ilość się nie przekłada w jakości.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie piszą by pisać

Qrteczka, ale na tym przecież polega idea forów internetowych :) i dzięki tej idei bardzo często sami przemycamy linki na różnorakich forach :) Jasne, że od tej reguły są wyjątki - zwłaszcza w dziale 'polityczne' - ale jednak fora dyskusyjne mają to do siebie, że można na nich pogadać nie zawsze w 100% na temat.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pyzdera ja mam powyżej ;) i pewnie miałbym nadal w tej okolicy ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że bez możliwości "pogadania", bez odpowiadania po 50 razy na te same, podstawowe pytania, bez wielu innych rzeczy, które właściwie niczego nie wnoszą... trudno jest utrzymać przy życiu spore forum.

Moim zdaniem dobrze, że jest wydzielony dział na tworzenie "jakościowej, unikalnej treści" - jeśli ktoś nie chce, po prostu tam nie zagląda i jest względny porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryszardzie nie bez powodu ten dział powstał i chwała mu za to. Zgodzę się absolutnie z Tobą, że jak ktoś nie chce to niech tam nie wchodzi. To tak jak z kościołem, partiami politycznymi w naszym kraju i taksówką Ryszarda Lubicza. Nie chcę to nie wchodzę.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubie MaxPan-a :D

Lizus :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto nie lubi ;) pierwsza część to coś z klasyki ;)

https://www.youtube.com/watch?v=EyN1jmETljs

(to nie moje konto na YT, nie linkuje;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności