Skocz do zawartości

Brawo MaxPan!


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Wędrowiec, weź przykład z Początkującego- trochę kasy na fundację i ostrzeżenie zdjęte. Do następnego wybryku ;)

e: @Siciliano, powiedz to dzieciom z fundacji. Komuś przeszkadza ostrzeżenie na które zasłuzył to niech płaci ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wędro please nie bierz przykładu ze wspomnianego. Mam nadzieję, że kiedyś go spotkam i odbiorę co moje.

@MaxPan może i dobrze, że starasz się robisz porządek. Jednak cenzura ma swoją cenę.

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wędro please nie bierz przykładu ze wspomnianego. Mam nadzieję, że kiedyś go spotkam i odbiorę co moje.

hmmm... a cóż takiego chciałbyś mi odebrać? Bo skoro odebrać, rozumiem, że coś Ci zabrałem? a niestety nie przypominam sobie

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak cenzura ma swoją cenę.

Niema zamiaru zwracać na to uwagi szczególnie na opinie kogoś kto nawet dzień dobry nie mówi, już w ogóle zapomniałem o tym użytkowniku a zgłoszenia o nadużycia w jego temach będą moderować inni, tak dla świętego spokoju :D

zapraszam wpadniesz ?
dziękuje za zaproszenie i tak nie zdążyłem by bo wczoraj blokowali drogę na Warszawę w Bełchatowie, straciłem w sumie 3h na oglądaniu emerytek krążących po pasach :D a moglem lepiej zagospodarować ten czas( w nawiasie dziwi mnie ze w Polsce każdy może zablokować drogę krajową na wiele h, zrobić korek na ponad 30 km a wezwana policja nic nie może zrobić, ale to temat na dyskusje w nie w tym dziale)
I po usunięciu multikont

akcja jeszcze trwa, ale te najbardziej trollujące chyba już zbanowane.

Jestem przekonany, że zamknięcie tego działu odsieje znaczną część "pozycjonerów".

Jest w tym ziarenko prawdy tylko tzreba pamiętać PIO powstało dzięki właśnie akcji politycznej, co zmobilizowała cześć branży SEO w tych czasach.

Wiec dylemat właścicieli maja ogromny bo moderować te działy jest praca prawie niewykonalna, tzreba by było czasami banować wszystkich :D

Jak tu pusto bez Bogdana, jego hamerykańskiego luzu i linków prowadzących do Ważnych tematów

Powróci, spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności