Skocz do zawartości

Uwaga na Dotpay


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek pytanie: czy ta kasa wyparowała z Dotpay Eu z siedzibą w UK czy Dotpay PL z siedziba w PL ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja dostaję regularne wypłaty miesiąc w miesiąc, kilka dni po zleceniu wypłaty.

Szczerze to chyba już dobre kilka lat nie mam z nimi żadnych problemów.

Tomek pytanie: czy ta kasa wyparowała z Dotpay Eu z siedzibą w UK czy Dotpay PL z siedziba w PL ?

Ja teraz jeśli dobrze pamiętam mam umowę z PL, ale jak miałem z UK kilka lat temu to kasa potrafiła iść tygodniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek pytanie: czy ta kasa wyparowała z Dotpay Eu z siedzibą w UK czy Dotpay PL z siedziba w PL ?

Wiesz nie zwracałem uwagi bo to jest ten sam właściciel i ta sama strona intranetowa po zalogowaniu nie widzę różnicy czy to jest UK czy PL co nie zmienia faktu że kasa z nikła z kąta, porostu rano wstaje i kasy nie ma a czy to jest UK czy PL to już mnie najmniej interesuje

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jest ten sam właściciel - mam dwie różne umowy (miałem do z dotpay ltd EU rozwiązana została 1 kwietnia 2012 roku bodajze).

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o to że firma zmieniła lokalizację czy adres internetowy, kożystam cały czas z tego samego adresu WWW to tak jak by ktoś wpłacił za 2 lata kożystania konta PRO w ewebinku logujesz się za tydzień i dowiadujesz się że masz nieopłacone konto bo zmienił się adres czy siedziba firmy z LTD na SA i kasa za konto wyprowała, a w odpowiedzi firmy słyszysz że borykają się z trudną sytuacją finansową

Paweł czy masz pewność że obecna firma SA nie zmieni się za tydzień w frme na z wysp kości słoniowej ?

Nikt w tej firmie ni poczuwa się do winy że znikneły pieniące z konta jak by się nic nie stało :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wypłaty przelewowe robię co 5 dni :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
21 minut temu, brn napisał:

Jak uzyskać API key

Może kontaktując się z BOK tej firmy https://www.dotpay.pl/kontakt/ zamiast odkopywać temat sprzed 4 lat.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności