Skocz do zawartości

szybki top1-3 na 2-3 tygodnie


Gucci

Rekomendowane odpowiedzi

IT - ale co jakiś czas frazy są "tasowane" i wskakuje po kilka nowych stron w topa, można mieć "fuksa", więc wiele zależy także od szczęścia :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To blake maly zakladzik ?

Ale co to za zakładzik gdzie tylko ja robię a Ty się patrzysz? Trochę o innej konkurencji pisałem :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadam głupot i chodziło mi o .pl a to jest niebo a ziemia. W pl nie ma takich fraz.

a teraz

Trochę o innej konkurencji pisałem

Blake trocha czytaj co piszesz, bo najpierw opowiadasz ze robisz każda frazę, a teraz szach mat i do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake trocha czytaj co piszesz, bo najpierw opowiadasz ze robisz każda frazę, a teraz szach mat i do widzenia.

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisałem.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę o innej konkurencji pisałem

Znaczy miałeś na myśli zerową ?

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli 2 osoby robiące te same frazy na świeżych stronach w tym samym czasie.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisałem.

to potrafię zrozumieć, również zacytować to co napisałeś, blake rozumiem że lans i "strzeżenie jeleni" na PIO to "święta sprawa" dla niektórych, ale nie opowiadaj takich bajek ludziom które wiedza o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadam głupot i chodziło mi o .pl a to jest niebo a ziemia. W pl nie ma takich fraz.
Mam zrozumieć ze w google.pl masz swoje strony na wszystkie frazy ? To że robisz jakieś tam frazy to nie znaczy ze nie ma fraz co strony wpadaja i wypadają w kilka dni, a tobie przykładów nie bede podawał bo nie mam zamiaru ale nie pisz że nie ma bo jak zrobisz wszystkie frazy w google.pl to możemy dyskutować póki co nie mamy o czym.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy że pewne frazy są zablokowane?

Pod specjalnym nadzorem ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzecznie spytałem o możliwości wbicia frazy np. spamem na top 1-3 na krótki okres a Wy teraz się sprzeczacie kto lepszy. Pytanie było czy da rade..

wcześniej tego nie robiłem bo mi się nie chciało ale teraz skorzystam z okazji i np. zlecę BLAKE 1 frazę na próbę, tak jak pisałem wbicie w top jednorazowo na 2-3 tygodnie wystarczy, później może być ban, filtr, pingwiny i inne zwięrzątka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że będą tłumy chętnych do stanięcia w szranki, a tu nic

Podaj tą frazę to Blake'uś TOP10 nie powącha :D

Jest pierwszy chętny z tego co widzę.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności